پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش پریمیر پرو - نحوه ساخت یا درست کردن
ترنزیشن حرفه ای و سینمایی بصورت سفارشی

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
9 دقیقه 18 مهر، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 5775
توضیحات
در این ویدیو آموزش پریمیر پرو - نحوه ساخت یا درست کردن ترنزیشن حرفه ای و سینمایی بصورت سفارشی را ارائه نموده ایم. برای مشاهده و خرید پکیجهای آموزشی از صفر تا فراتر پریمیر پرو روی این لینک بزنید. به ...

در این ویدیو آموزش پریمیر پرو - نحوه ساخت یا درست کردن ترنزیشن حرفه ای و سینمایی بصورت سفارشی را ارائه نموده ایم.

برای مشاهده و خرید پکیجهای آموزشی از صفر تا فراتر پریمیر پرو روی این لینک بزنید.

به عنوان توضیحی کوتاه، ترنزیشن یک افکت است که وظیفه رفتن از نمایی به نمای دیگر را در ویدیو برعهده دارد. در حین انتقال از تصویری به دیگری اتفاقات فراوانی رخ میدهد که بسیاری از آنها کاملا وابسته به داستان و موضوع ویدیو هستند و متاسفانه بسیاری تولید کنندگان ویدیو اصلا به این موضوع توجه نمی کنند و نمی دانند که نباید هر ترنزیشن را در هر جایی که تمایل دارند قرار دهند، هر ترنزیشن ویدیویی، معنا و وظیفه ای دارد.

امروزه ترنزیشن های ویدیویی فانتزی طرفداران زیادی پیدا نموده، به همین دلیل برای اینکه ذهن شما نسبت به نحوه ساخت و طراحی آنها روشن شود این آموزش ویدیویی با پریمیر پرو تولید شده است. با مقدار کمی خلاقیت، می توانید انواع دیگری را طراحی و بسازید.

وقتی خلاقیت و سلیقه کم می آوریم!

کار بسیار ساده است و با دیدن این ویدیو شروع به ساختن خواهید نمود.

زمانی کار سخت خواهد شد که چندین ترانزیشن ساخته اید و حالا میخواهید بعدی را بسازید ، سلیقه کم می آورید ، خلافیت کم می شود ، دائما آزمایش می کنید و شاید به نتیجه نرسید. هیچ اشکالی ندارد چون تمام کسانی که مانند شما با این آموزش ترانزیشن های حرفه ای ساخته اند کم نیستند و همین شرایط شما را داشته اند. راه حل این است که هیچ وقت از یادگیری متوقف نشوید و همیشه نکات و ترفندهای ویرایش ویدیو با نرم افزار پریمیر پرو را آپدیت کنید.

چگونه از ترانزیشن پریمیر پرو پریست آماده بسازیم؟

اگر با این آموزش موفق به ساختن اولین ترنزیشن ویدیویی خود شده باشید، وقت آن میرسد که در اجرای آنها کارهای تکراری انجام ندهید، می بایست پریست آماده بسازید چون اگر قرار باشد برای هر بار اجرای ترنزیشن سفارشی خود، مراحلی تکراری را انجام دهید که خسته کننده خواهد شد، برای جلوگیری از این اتفاق، پس از اینکه ترنزیشن را ساختید، در پنجره افکت کنترل، ویدیو افکت های اجرا شده را انتخاب نموده، راست کلیک کنید و گزینه Save Preset را انتخاب نمایید. یک نام مناسب نوشته و تایید کنید حال می توانید از پنجره ویدیو افکتس، قسمت Preset، می توانید آن را مشاهده و یا یک راست کلیک گزینه Export را زده و در محل فایلهای شخصی خود ذخیره کنید تا اگر ویندوز تعویض شد و یا خواستید در سیستم دیگری از آن استفاده کنید، این امکان را داشته باشید.

برای تبدیل شدن به یک ویرایشگر ویدیو با پریمیر پرو آماده هستید ؟

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.