پکیجهای آموزشی
Loading...

نحوه استاندارد نمودن صدا و موزیک با فاینال کات
پرو final cut pro

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 0
7 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش فاینال کات پرو
سلامدر نرم افزار فاینال کات پرو به راحتی می توانید یک صدا را به درجه استاندارد و صحیح برسانید ولی شناخت کافی لازم خواهید داشت.ویدیو یا تصویر بدون صدا جذابیت ندارد و از طرفی هر صدا یا موزیکی هم مطلوب ن ...

سلام
در نرم افزار فاینال کات پرو به راحتی می توانید یک صدا را به درجه استاندارد و صحیح برسانید ولی شناخت کافی لازم خواهید داشت.
ویدیو یا تصویر بدون صدا جذابیت ندارد و از طرفی هر صدا یا موزیکی هم مطلوب نیست.
مقداری بیشتر تمرکز کنیم تا صدای استاندارد معنا پیدا کند ، تا حالا شده موقع دیدن فیلم مخصوصا ایرانی ها ، دائما با کنترل صدا را کم و زیاد کنید ؟ اونهم در روز که سر و صدای محیط وجود دارد ؟
برای من بار ها پیش آمده ، با این صدای نا مطلوب ، صدای غیر استاندارد می گوییم البته این را هم بگویم که در پروژه های سینمایی و تدوین فیلم گاها عمدا برخی صدا ها دارای قدرت بیشتری هستند ولی منظور من آن نیست.
صدایی که در حالت عادی یا خوب به گوش نمی رسد و مجبور می شویم صدا را افزایش دهیم یا همان سطح صدا یا مکالمه در قسمت دیگری از فیلم آنقدر زیاد است که باید قدرت صدا را از پخش کننده کاهش دهیم.
شما که با نرم افزار فاینال کات پرو تدوین فیلم انجام می دهید وظیفه دارید صدا را به درجه استاندارد برسانید که مخاطب دائما درگیر کم و زیاد نمودن صدا نشود. برای اینکار در نرم افزار فاینال کات پرو ابزارهای نظارتی و تنظیمی وجود دارد که در پکیج سری اول آن توسط مانی سافت به صورت کامل گفته شده است.

اگر به یادگیری حرفه ای نرم افزار فاینال کات پرو علاقمند هستید لینک زیر را مشاهده نمایید
https://www.manisoft.ir/course?category_id=3"

نمایش بیشتر
نمایش کمتر