پکیجهای آموزشی
Loading...

در میکس فیلم و تدوین فیلم با فاینال کات
final cut pro منظم باشید

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
9 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش فاینال کات پرو
سلام برای این ساعت از شما یک آموزش دارم و چند نصیحت فنی که امیدوارم به یادتون بسپارید. در پکیج آموزش فارسی فاینال کات که همه فاینال کات رو از صفر به شما آموزش میده وارد بخشی شدیم بنام لایبرری که به ...

سلام

برای این ساعت از شما یک آموزش دارم و چند نصیحت فنی که امیدوارم به یادتون بسپارید.

در پکیج آموزش فارسی فاینال کات که همه فاینال کات رو از صفر به شما آموزش میده وارد بخشی شدیم بنام لایبرری که به زبان ساده سیستم ذخیره تمام پروژه شما و مخصوصا مدیاهای شماست.

مشکل بزرگ خود من در سالهای اول کار بی نظمی بود.

بی نظمی رو براتون تعریف کنم. خب من نرم افزار فاینال کات رو برای تدوین فیلم و تولید ویدیو کلیپ انتخاب کردم. وارد میشدم و تمام مدیاهایی که لازم داشتم رو وارد پروژه میکردم و کار رو به آخر می رسوندم.

مدیا چیه ؟

همون ویدیو، فتویج، عکس، موزیک و هر چیزی که وارد نرم افزار فاینال کات می کنیم هست.

یک فرقی بین من و حرفه ای تر از من ها وجود داشت و اون نظم بود.

بحث رو بازتر می کنم. احتمالا تا قبل از دیدن این آموزش فارسی فاینال کات ، شما هم مثل گذشته من همینطور همه چیز رو میگرفتید و می کشیدین داخل برنامه و خیلی خوب هم پروژه رو تموم می کردین اما جالبه بدونید که مثل حرفه ای ها بهتره همون دسته بندی هایی که با ایوینت در لایبرری فاینال کات انجام می دین باید روی هارد دیسک و حافظه هم انجام بدین. مدیاهایی که وارد اوینت ها می کنید بهتره قبلش روی حافظه سیستم منظم کرده باشید چرا؟ چون در پروژه های بزرگ بهم ریختگی و اعصاب خوردی های فراوانی رخ میده که تنها چیز برای شما اول حفظ خونسردی و بعد نظم در نگهداری اطلاعات هست.

تا زمانی که بلاهای من سرتون نیاد متوجه وخامت موضوع نخواهد شد . بیاید همین حالا بی نظمی رو کنار بگذارید و اصلا فکر کنید روش اصلی همینه که منظم باشیم.

نمی دونم هنوز مثل گذشته هستید یا نه ، روی دسکتاپ سیستم چند تا فایل و آیکون دارید ؟ یادمه یه زمانی کتابخونه ای بود واسه خودش و مخزن اسرار ، ولی دیگه گذشته الان دیگه دسکتاپ من نهایتا 5 تا آیکون داره و همه اطلاعات مهم در پوشه ها و درایوهای مشخص ذخیره شدن.

خواهش میکنم منظم باشید.

امیدارم از دیدن ویدیو لذت ببرید.

لینک زیر هم ببینید

https://www.manisoft.ir/course

نمایش بیشتر
نمایش کمتر