پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش گذاشتن زمینه، بکگراند برای ویدیو ایستاده اینستاگرام با
پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینیوم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
10 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
این ویدیو آموزشی در نرم افزار پریمیر پرو به همراه پلاگین بوریس اف ایکس کانتینیوم برای رفع یکی از مشکلات ویدیو های ایستاده و گذاشتن در شبکه اجتماعی اینستاگرام تولید شده است. قبل از اینکه شروع به دیدن ک ...

این ویدیو آموزشی در نرم افزار پریمیر پرو به همراه پلاگین بوریس اف ایکس کانتینیوم برای رفع یکی از مشکلات ویدیو های ایستاده و گذاشتن در شبکه اجتماعی اینستاگرام تولید شده است. قبل از اینکه شروع به دیدن کنید، ابتدای این آموزش معرفی ویدیو افکت دیگری برای رفع مشکلات پیکسلی تصویر است و در ادامه آموزش اصلی قرار داده شده است.

در بسیاری شرایط نوع موضوع ویدیویی که میخواهیم در اینستاگرام قرار دهیم ما را مجبور به ضبط حالت ایستاده می نماید، مشکل بزرگ این نوع ویدیو، خالی بودن اطراف آن است. ویدیو به صورت یک مستطیل ایستاده در مرکز تصویر قرار گرفته و اطرافش حالت خیلی بدی دارد. بسیاری افراد برای رفع این مشکل، در نرم افزاری مانند پریمیر پرو، یک عکس با ویدیو برای زمینه قرار میدهند و برخی دیگر تصویر اصلی را آنقدر تغییر اندازه می دهند که بسیاری بخش های ویدیو ناپدید می شود.

آموزش ویدیو افکت دیفورمر Reframer پلاگین Bcc

یکی از راه حل های خیلی عالی برای زیبا نمودن ظاهر ویدیوهای اینستاگرام در نرم افزاری مانند پریمیر پرو، استفاده از پلاگین بوریس کانتینیوم است. در این پلاگین، ویدیو افکت ریفریمر مختص به رفع مشکل ویدیو های ایستاده اینستاگرام در نظر گرفته شده. پس از انتخاب این ویدیو افکت توانایی کنترل تنظیمات مختلفی بر روی زمینه یا بکگراند ویدیو ایستاده خواهید داشت. نکته جالب دیگر اینکه بر روی خود ویدیویی که در مرکز تصویر قرار می گیرد باز هم کنترل خواهید داشت و به زبان ساده، دست شما خیلی باز است.

کارایی پلاگین Bcc برای ویدیوهای اینستاگرام

همه ویدیوهای اینستاگرام ظاهری ساده ندارند. برخی تولید کنندگان محتوا ویدیوهای خیلی جذابی برای آن می سازند. رمز موفقیت یک تولید کننده کلیپ و ویدیو برای اینستاگرام، بدست آوردن دانش و توانایی و شناخت بسیاری امکانات و قابلیت ها و قواعد تولید ویدیو با نرم افزارهایی مانند پریمیر پرو و سایرین می باشد. 

این ویدیو آموزشی با پریمیر پرو ساخته شد اما در سایر نرم افزارهای دیگر مانند داوینچی، فاینال کات، افتر افکت، اوید، وگاس، نیز امکان انجام را خواهید داشت. راه یادگیری تولید ویدیو برای اینستاگرام را صحیح طی کنید.

آموزش کامل ویدیو افکت، پلاگین بوریس کانتینیوم Continuum Bcc با پریمیر پرو

نمایش بیشتر
نمایش کمتر