پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

معرفی پکیج آموزش پلاگین بوریس Boris سافایر Sapphire در
پریمیر پرو

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 4
7 دقیقه 06 مرداد، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 1629
توضیحات
سلام. امروز پکیج آموزش جدید پریمیر پرو بنام پلاگین سافایر Sapphire در سایت منتشر شد. در این پکیج، نحوه نصب و کار کردن با پلاگین حرفه ای بوریس اف ایکس سافایر BorisFX Sapphire در پریمیر پرو به نحوی توض ...

سلام. امروز پکیج آموزش جدید پریمیر پرو بنام پلاگین سافایر Sapphire در سایت منتشر شد.

در این پکیج، نحوه نصب و کار کردن با پلاگین حرفه ای بوریس اف ایکس سافایر BorisFX Sapphire در پریمیر پرو به نحوی توضیح داده شده که هم این پلاگین را خوب بشناسید، افکت های جدید بسازید و از همه مهمتر بتوانید جلوه های ویژه روی ویدیو ها در پریمیر پرو اجرا کنید.

در این ویدیو سعی کرده ایم کاملا توضیح دهیم که پس از مشاهده و تمرین با پکیج آموزش پلاگین بوریس سافایر به چه توانایی هایی خواهید رسید.

برای مشاهده توضیحات و خرید پکیج آموزش به صفحه آموزش پریمیر پرو 14، پلاگین سافایر Sapphire برای جلوه ویژه و تدوین خلاقانه مراجعه کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.