پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش تکنیک حذف سیم، کابل در فیلم با پریمیر
پرو توسط پلاگین بوریس کانتینیوم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
11 دقیقه 07 مرداد، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
و اما در این آموزش ویدیو به شما خواهیم آموخت که چگونه با پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینویم Bcc سیم و کابل را حذف کنید آنهم با حرکت. برای اجرای این آموزش نیازمند نسخه 15 به بعد نرم افزار پریمیر پرو و ...

و اما در این آموزش ویدیو به شما خواهیم آموخت که چگونه با پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینویم Bcc سیم و کابل را حذف کنید آنهم با حرکت. برای اجرای این آموزش نیازمند نسخه 15 به بعد نرم افزار پریمیر پرو و جدیدترین نسخه پلاگین معروف Bcc هستید تا همه چیز مطابق توضیحات انجام شود.

چرا سیم و کابل در فیلم را باید حذف نمود؟

پاسخ این سوال به پروژه ویدیویی شما مرتبط است. وجود سیم و کابل در یک نمای فیلم :

  • می تواند اشتباه تیم فیلمبرداری باشد
  • می تواند فراموشی و عدم تنظیم صحنه باشد
  • می تواند استفاده عمدی از سیم و کابل برای نگاه داشتن سوژه باشد مانند کاری که در جلوه های ویژه و کروماکی استفاده می کنند

استفاده از سیم و کابل در جلوه های ویژه VFX

احتمالا در بسیاری نماهای فیلمبرداری که قرار است از جلوه های ویژه VFX در آن استفاده کنند دیده اید که سوژه، می تواند شخص باشد و وسیله، توسط سیم و کابل نگه داشته شده، با دیدن این آموزش متوجه می شوید که چگونه براحتی البته با مقداری تلاش و تمرین، می توانید انواع سوژه های شبیه به سیم و کابل را با دقت و خیلی تمیز حذف کنید.

همانطور که در ویدیو توضیح داده ایم، زمانی به نتیجه مطلق خواهید رسید که کیفیت ویدیو بسیار عالی و مناسب باشد تا مشکلات عدم آنالیز مناسب فریم ها رخ نداده و بخش هایی از محدوده کار سیاه یا خراب نشود. برای بدست آوردن یک نتیجه ی حرفه ای، عوامل متعددی باید دست به دست هم بدهند تا جرفه ای باشد.

اول پریمیر پرو را خیلی تمیز و حرفه ای یاد بگیرید و در قدم های بعدی به سراغ پلاگین ها و ابزارهایی بروید که توانایی شما را در این نرم افزار بالا ببرد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر