پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش افکت فیلم استایل رنگ سینمایی در پریمیر پرو
با پلاگین بوریس کانتینیوم Bcc

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
18 دقیقه 28 تیر، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
مگر می شود با نرم افزار پریمیر پرو ویدیو ساخت و از پلاگین بوریس کانتینیوم Bcc استفاده نکرد؟ هستند کسانی که نام این پلاگین را نشنیده اند اما هر چه زودتر با آن آشنا و مسلط شوید بهتر است. در این ویدیو آم ...

مگر می شود با نرم افزار پریمیر پرو ویدیو ساخت و از پلاگین بوریس کانتینیوم Bcc استفاده نکرد؟ هستند کسانی که نام این پلاگین را نشنیده اند اما هر چه زودتر با آن آشنا و مسلط شوید بهتر است. در این ویدیو آموزشی سعی نموده ایم یکی دیگر از بخش های پلاگین Bcc را به صورت کامل معرفی کنیم. این بخش اختصاص دارد به مجموعه Film Style که درون خود تعداد فراوانی از افکت های رنگ را قرار داده که هر کدام قابلیت سفارشی شدن و ایجاد تغییرات را مهیا می نمایند.

مجموعه افکت Film Style در بوریس کانتینیوم

این مجموعه افکت، یکی از مجموعه های پلاگین Bcc است که به همراه خود انواع فیلتر یا ویدیو افکت هایی که به صورت مستقیم روی رنگ و خود ویدیو تاثیر می گذارند را گنجانده است. بسیاری افراد وقتی که قصد دستکاری رنگ و نور را برای رسیدن به نتیجه دلخواه دارند به چند دسته زیر تقسیم خواهند شد :

  • پریست آماده دانلود می کنند
  • رنگ شناس شده و رنگ های حرفه ای و سفارشی خود را می سازند
  • از پلاگین هایی مانند Bcc استفاده می کنند

در هر سه حالت گفته شده به نتایجی دست خواهند یافت. در گزینه اول به سختی، چون پریست آماده برای هر شرایط ویدیویی آماده نشده اما گزینه دوم به صورت مطلق به نتیجه مطلوب می رسد و گزینه سوم خیلی از گزینه اول بهتر است چون دارای تنظیمات متعددی است که در کنار پیشنهادات زیاد، آپشن های فراوانی را نیز به کاربر می دهد تا به نتیجه برسد. البته هر کدام از روش ها دارای مزیت و بدی های خود است ولی خب این تولید کننده ویدیو است که تصمیم می گیرد کدامیک را استفاده کند. به صورت پیشنهاد دو لینک زیر برای شما آماده نموده ایم :

آموزش رنگ شناسی در پریمیر پرو - کالوریست

آموزش کامل پلاگین بوریس اف ایکس کانتینیوم کامپلیت Bcc

نکته ای که بسیاری به سادگی از کنارش می گذرند اینکه، دیگر دوره آن گذشته که ویدیو افکت را فقط روی ویدیو قرار دهیم و شاهد تغییرات خیره کننده ای شویم، امروز باید برای رسیدن به خلاقیت در تولید تکنیک ویدیویی، پلاگین ها و ویدیو افکت را به صورت حرفه ای یاد گرفت و پیچیدگی های آنها را پشت سر گذاشت.

در مجموعه فیلم استایل کانتینیوم تعداد فراوانی نمونه رنگ آماده قرار داده شده که در کنار آنها اجرای تکنیک هایی مانند ایجاد پارازیت و خطوط قدیمی نمودن ویدیو هم وجود دارد و البته خیلی فراتر.

راهنما و پاسخ به سوالات نحوه آپدیت نمودن نرم افزار پریمیر پرو

نمایش بیشتر
نمایش کمتر