پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش ساخت کلیپ عکس در پریمیر پرو

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 7
10 دقیقه 18 مهر، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 5636660
توضیحات
در این ویدیو یاد میگیرید که چگونه با پریمیر پرو یک کلیپ عکس بسازید. برای ساختن این نوع کلیپ با عکسها خود باید کمی انیمیشن و کار با زمان در پریمیر پرو را بلد باشید. میتوانید با دیدن پکیجهای آموزشی در ا ...

در این ویدیو یاد میگیرید که چگونه با پریمیر پرو یک کلیپ عکس بسازید. برای ساختن این نوع کلیپ با عکسها خود باید کمی انیمیشن و کار با زمان در پریمیر پرو را بلد باشید. میتوانید با دیدن پکیجهای آموزشی در این سایت ، کلیپ های زیباتر بسازید.

برای مشاهده و خرید پکیجهای آموزشی از صفر تا فراتر پریمیر پرو روی این لینک بزنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.