پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش تکنیک متلاشی نمودن عنوان در پریمیر پرو با
پلاگین بوریس کانتینیوم Bcc

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
12 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
این ویدیوی آموزشی توسط نرم افزار پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینیوم یا Bcc اجرا شده که می آموزید چگونه می توانیم هر نوع مدیا را به اشکال مختلف تبدیل نموده و در نهایت تکنیک متلاشی شدن را اجرا نمود. اگ ...

این ویدیوی آموزشی توسط نرم افزار پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینیوم یا Bcc اجرا شده که می آموزید چگونه می توانیم هر نوع مدیا را به اشکال مختلف تبدیل نموده و در نهایت تکنیک متلاشی شدن را اجرا نمود. اگر آشنایی مناسبی با این پلاگین نداشته باشید در اجرا بسیاری از تکنیک ها و افکت های آن مخصوصا سه بعدی ها با مشکل روبرو خواهید شد.

صفحه آموزش های رایگان این ویدیو افکت

صفحه پکیج های آموزشی و کامل بوریس کانتینیوم Bcc

یکی از محدودیت هایی که در نرم افزارهای دوبعدی ویرایش ویدیو مانند پریمیر پرو برای تولید کننده فیلم بوجود می آورد اجرا تکنیک های سه بعدی است. به لطف مجموعه بزرگ پلاگین بوریس کانتینیوم کامپلیت bcc این محدودیت برداشته شده است.

معرفی ویدیو افکت دیفورمر Deformer

در پلاگین بوریس کانتینیوم مجموعه ای مختص به انجام تکنیک های سه بعدی وجود دارد که یکی از مشهورترین و مهمترین آنها، ویدیو افکت دیفورمر Deformer است. این ویدیو افکت 6 کار مهم را برای یک ویرایشگر ویدیو انجام می دهد :

  • ایجاد یک سطح سه بعدی
  • ایجاد پیچش در سطح
  • ایجاد انحنا در سطوح
  • متلاشی شدن ویدیو و عنوان به روشی کاملا حرفه ای
  • ایجاد موج ریزش قطره آب و باران
  • ایجاد برآمدگی

هر یک از این دستورات، به همراه تنظیمات فراوانی هستند که توانایی ما را بیشتر از گذشته بالا خواهند برد.

تکنیک متلاشی نمودن و تکه تکه شدن

در بسیاری فیلم های سینمایی و موزیک ویدیوها دیده ایم که عنوان ابتدای پروژه به صورتی خیلی زیبا متلاشی و زره زره یا ریز ریز می شود، چنین تکنیک زیبایی را با این ویدیو افکت انجام می دهند.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر