پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش تکنیک متلاشی نمودن عنوان در پریمیر پرو با
پلاگین بوریس کانتینیوم Bcc

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
12 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 2120
توضیحات
این ویدیوی آموزشی توسط نرم افزار پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینیوم یا Bcc اجرا شده که می آموزید چگونه می توانیم هر نوع مدیا را به اشکال مختلف تبدیل نموده و در نهایت تکنیک متلاشی شدن را اجرا نمود. اگ ...

این ویدیوی آموزشی توسط نرم افزار پریمیر پرو و پلاگین بوریس کانتینیوم یا Bcc اجرا شده که می آموزید چگونه می توانیم هر نوع مدیا را به اشکال مختلف تبدیل نموده و در نهایت تکنیک متلاشی شدن را اجرا نمود. اگر آشنایی مناسبی با این پلاگین نداشته باشید در اجرا بسیاری از تکنیک ها و افکت های آن مخصوصا سه بعدی ها با مشکل روبرو خواهید شد.

صفحه آموزش های رایگان این ویدیو افکت

صفحه پکیج های آموزشی و کامل بوریس کانتینیوم Bcc

یکی از محدودیت هایی که در نرم افزارهای دوبعدی ویرایش ویدیو مانند پریمیر پرو برای تولید کننده فیلم بوجود می آورد اجرا تکنیک های سه بعدی است. به لطف مجموعه بزرگ پلاگین بوریس کانتینیوم کامپلیت bcc این محدودیت برداشته شده است.

معرفی ویدیو افکت دیفورمر Deformer

در پلاگین بوریس کانتینیوم مجموعه ای مختص به انجام تکنیک های سه بعدی وجود دارد که یکی از مشهورترین و مهمترین آنها، ویدیو افکت دیفورمر Deformer است. این ویدیو افکت 6 کار مهم را برای یک ویرایشگر ویدیو انجام می دهد :

  • ایجاد یک سطح سه بعدی
  • ایجاد پیچش در سطح
  • ایجاد انحنا در سطوح
  • متلاشی شدن ویدیو و عنوان به روشی کاملا حرفه ای
  • ایجاد موج ریزش قطره آب و باران
  • ایجاد برآمدگی

هر یک از این دستورات، به همراه تنظیمات فراوانی هستند که توانایی ما را بیشتر از گذشته بالا خواهند برد.

تکنیک متلاشی نمودن و تکه تکه شدن

در بسیاری فیلم های سینمایی و موزیک ویدیوها دیده ایم که عنوان ابتدای پروژه به صورتی خیلی زیبا متلاشی و زره زره یا ریز ریز می شود، چنین تکنیک زیبایی را با این ویدیو افکت انجام می دهند.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.