پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش ویدیو افکت نور سینمایی Light Lens Flare 3D
در پریمیر پرو با پلاگین بوریس کانتینیوم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
10 دقیقه 07 مرداد، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
چرا به کاری که این ویدیو افکت در پریمیر پرو توسط پلاگین بوریس کانتینیوم انجام می دهد، نور سینمایی میگوییم؟ نکته جالبی است که دانستن آن در تولید ویدیوهای حرفه ای و ویرایش فیلم تاثیرگذار است اینکه اصلا ...

چرا به کاری که این ویدیو افکت در پریمیر پرو توسط پلاگین بوریس کانتینیوم انجام می دهد، نور سینمایی میگوییم؟ نکته جالبی است که دانستن آن در تولید ویدیوهای حرفه ای و ویرایش فیلم تاثیرگذار است اینکه اصلا چرا باید از نور سینمایی استفاده کنیم؟

نور سینمایی برای شبیه سازی فلیر و تششعات نوری در فیلم

در زمان فیلمبرداری به دلیل تابش نور از منابعی مانند خورشید، چراغ و امثال آن و به دلیل قرار گرفتن در زاویه ای نسبت به لنز دوربین، تششعات و فلیر و حاله ها و دایره های زیبایی بوجود خواهد آمد اما در بسیاری شرایط این اتفاق نخواهد افتاد. به همین دلیل تولید کنندگان ویدیو به این نتیجه رسیده اند که برای شبیه سازی نمودن زمان فیلمبرداری در مرحله پست پروداکشن، نیازمند افکت و جلوه هایی می باشند.

شرکت بوریس اف ایکس که یکی از شرکت های تولید کننده افکت و جلوه می باشد، در پلاگین بوریس کانتینیوم خود مجموعه ای عظیم از انواع فلیر های سه بعدی ویدیویی و سینمایی را قرار داده تا تدوینگران ویدیو بتوانند در حین ویرایش، تصویر خود را هر چه واقعی تر و جذاب تر بسازند.

مزیت استفاده از این پلاگین، امکان کنترل حرکت فلیر نور، مدیریت حرکت در زمان، تنظیمات متعدد برای بودن و نبودن بسیاری اجزای فلیر و نور است یعنی میتوانید تعیین کنید که کدام حلقه نورانی در تصویر باشد، کدام حلقه کوچکتر و بزرگ تر باشد، این اتفاق یک معجزه است تا یک پلاگین.

پیشنهاد دیدن صفحات مفید زیر را به شما داریم:

آموزش کامل ویدیو افکت، پلاگین بوریس کانتینیوم Continuum Bcc با پریمیر پرو

نمایش بیشتر
نمایش کمتر