پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

موزیک ویدیو تبریک سال جدید شمسی 1401 ساخته شده
توسط مانی سافت

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 0
1 دقیقه 06 آذر، 1402 مجموعه : موزیک ویدیو 1795
توضیحات
با این موزیک ویدیو، قصد داریم شروع شال 1401 رو به شما عزیزانمون تبریک بگیم. امسال تصمیم گرفتیم خودمون یک موزیک ویدیو ساده بسازیم و یا صدا خودمون سال جدید شمسی رو شروع کنیم. چقدر لذت بخش میشه هر چند س ...

با این موزیک ویدیو، قصد داریم شروع شال 1401 رو به شما عزیزانمون تبریک بگیم. امسال تصمیم گرفتیم خودمون یک موزیک ویدیو ساده بسازیم و یا صدا خودمون سال جدید شمسی رو شروع کنیم.

چقدر لذت بخش میشه هر چند ساده و اولیه اما ویدیویی که قصد دارید برای کسی بفرستید، خودتون خلق کنید، مطمئنم بهش خیلی افتخار میکنید. کافیه چند تا تصویر مناسب دانلود کنید، یک موزیک هم از همون سایت بگیرید، یک قطعه شعر مناسب روز پیدا کنید، با صدای خودتون در هر نرم افزار ویرایش ویدیویی که بلد هستید، بخونیدش و یک تنظیم اولیه مناسب ویدیو و در نهایت خروجی بگیرید. اگر خروجی سنگین شد اشکال نداره، میتونید از لینک هایی که میزارم براتون در پایین کمک بگیرید و حجمش رو کم کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.