پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش فعال نمودن آیکون Psd فتوشاپ در ویندوز

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
5 دقیقه خرداد، 1399 مجموعه : آموزش فتوشاپ
نمایش محتویات فایل پی اس دی در ویندوز یکی از مشکلات بزرگ طراحان و کسانی که با فتوشاپ فعالیت دارند این است که وقتی فایل فتوشاپ را در پنجره ی اکسپلورر ویندوز نگاه میکنند، یا سفید رنگ است و یا اگر در نر ...

نمایش محتویات فایل پی اس دی در ویندوز

یکی از مشکلات بزرگ طراحان و کسانی که با فتوشاپ فعالیت دارند این است که وقتی فایل فتوشاپ را در پنجره ی اکسپلورر ویندوز نگاه میکنند، یا سفید رنگ است و یا اگر در نرم افزار فتوشاپ آنرا باز نموده باشیم به شکل فتوشاپ خواهد بود و این خوب نیست.

فرض کنید در یک لیست که 20 عدد فایل عکس وجود دارد آنهاییکه که با پسوند jpg باشند براحتی دیده میشود که محتویاتش چیست اما آنهایی که psd هستند چطور؟ مقاله فرمت فایل چیست درباره پسوند فایل بدانید مطالعه کنید. محتویات آنها مشخص نیست، چکار میکنید؟ یا نرم افزار بریج را نصب میکنید، ادوبی بریج Bridge چیست حتما یادش بگیرید یا نرم افزارهای جانبی مانند acdsee نصب میکنید، یا فایلها را در نرم افزار فتوشاپ باز میکنید تا متوجه محتویات آن شوید! حال اگر راه ساده تر و عالی داشته باشید بازهم کارهای قبلی را انجام میدهید؟ با دیدن این ویدیو رایگان براحتی میتوانید آیکون psd فتوشاپ را در ویندوزهای 32 و 64 بیتی فعال کنید بدون اینکه راه های قبلی را انجام دهید.

چرا فایل فتوشاپ مانند JPG در لیست فایلها دیده نمیشود؟

به دلیل اینکه درون فایل فتوشاپ که همان PSD باشد لایه وجود دارد ویندوز به تنهایی نمیتواند لایه ها را ادغام و یا اصطلاحا فلت نموده و مانند یک فایل JPG نمایش دهد، پس نیازمند یک نرم افزار یا مکمل دیگر هستیم که در این آموزش به صورت رایگان یاد خواهید گرفت.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر