پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش رایگان فیلمبرداری هوایی با هلیشات، تکنیک چرخش اتوماتیک
Point of intrest

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 7
20 دقیقه 04 ارديبهشت، 1402 مجموعه : دوربین های هوایی DJI
آموزش رایگان فیلمبرداری هوایی با هلیشات و آموزش هلیشات به سبک مانی سافت شما را از مرحله ی صفر با دقت تمام به پله های فیلمبرداری هوایی خواهد رسانید. تکنیک چرخش اتوماتیک دو سوژه در فیلمبرداری با هلیشات ...

آموزش رایگان فیلمبرداری هوایی با هلیشات و آموزش هلیشات به سبک مانی سافت شما را از مرحله ی صفر با دقت تمام به پله های فیلمبرداری هوایی خواهد رسانید.

تکنیک چرخش اتوماتیک دو سوژه در فیلمبرداری با هلیشات یکی از زیباترین صحنه ها را بر جای میگذارد. برخی مدلهای هلیشات مانند فانتوم3 که این تنظیم اتوماتیک را ندارد باید توسط یک اپراتور ماهر به صورت دستی با دو اهرم انجام شود اما در مدلهای بالاتر مانند فانتوم4 و ماویک پرو تنظیمات پرواز هوشمند را در خود دارند کافیست قواعد را اجرا و بدون هیچ ترسی بگذارید تا هلیشات اتوماتیک اطراف سوژه چرخش 360 درجه را اجرا کند که البته خیلی جذاب نیز میباشد.

پس از چند فیلمبرداری هوایی با هلیشات شما نیز مانند سایرین میتوانید هلیشات را به پرواز درآورده و چرخی بزنید، فیلم بگیرید، عکاسی کنید و در نهایت یک فرود خوب داشته باشید، تمام شد؟ آیا فیلمبرداری هوایی با هلیشات به همین میزان خلاصه میشود؟ چرا تصاویر هوایی برخی افراد و تیم های فیلمبرداری بسیار زیبا و حرفه ای تر هستند؟ البته بجز زیبایی لوکیشن، بدون شک قدم در هرکاری که بگذارید ابتدای آن همه افراد مانند یکدیگر خواهند بود اما در مراحل بعدی تفاوت فیلمبردارها به چشم خواهد رسید.

سعی کنید در هر زمینه ای که وارد میشوید منبع آموزشی خود را درست انتخاب کنید، منابع بسیار زیاد هستند و هرکدام ممکن است بخواهد با تبلیغات و شعارهای خود شما را جذب نماید.

اگر مانی سافت را در نظر دارید بد نیست بخش پکیج ها را مشاهده کنید.

این آموزش رایگاه فیلمبرداری هوایی با هلیشات بخش کوچکی از پکیج آموزش فیملبرداری و عکاسی هوایی با فانتوم و ماویک است که تقدیم به شما میشود.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر