پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت

آموزش رایگان تنظیم رنگ پریمیر با لومتری بخش دوم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 1
15 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
آموزش دیگری از افکت لومتری پریمیر را مشاهده مینماید. مدت زمان این آموزش رایگان پریمیر 15 دقیقه است. در آن مشکلاتی را که حین کار با لومتری ممکن است برای شما رخ دهد فراخواهید گرفت، قابلیت های دیگری از ا ...

آموزش دیگری از افکت لومتری پریمیر را مشاهده مینماید. مدت زمان این آموزش رایگان پریمیر 15 دقیقه است. در آن مشکلاتی را که حین کار با لومتری ممکن است برای شما رخ دهد فراخواهید گرفت، قابلیت های دیگری از افکت لومتری را یاد میگیرید. مسترکلیپ را خواهید شناخت، پریست ساختن را اجرا خواهید نمود و...

همانطور که در آموزش قبلی تصحیح رنگ با پریمیر توسط لومتری با نکاتی خیلی مهم آشنا شدین،اینبار وارد افکت اصلی لومتری پریمیر میشویم و در قدم اول با گزینه HDR Dynamic Range روبرو میشوید.

گزینه HDR Dynamic Range مختص به ویدیوهایی است که با فرمت یا قابلیت اچ دی آر به صورت عمدی رکورد شده اند.

این ویدیوهای اچ دی آر دارای کانترست بالا میباشند که با فعال نمودن گزینه در افکت لومتری پریمیر میتوانید به چند آپشن جدید دست پیدا کنید ولی از طرف دیگر اپشن و بخش مهم دیگری مانند کریتیو Creative را از دست خواهید داد،چون سیاست ادوبی برای اجرای افکت روی اچ دی آر متفاوت است.

افکت لومتری پریمیر دارای بخش هایی بنام 

Basic Correction

Creative

Curves

Color Wheels & Match

HSL Secondary

Vignette

میباشند که هر یک دنیایی از قابلیت ها و توانایی ها را درون خود جای داده است.

درک این بخش های افکت لومتری تصحیح رنگ در پریمیر به شما کمک میکند برای همیشه دنبال گشتن پریسیت لوک و رنگ های اماده را فراموش نموده و خود شما تولیدکننده لوک و پریست های اماده خواهید شد.

یکی از مزیت های مانی سافت همین است که به شما روش استفاده از لومتری و لوک ها و پریست های اماده را نمیدهد بلکه با روشی خاص به شما روش تولید هر نوع پریست و لوک را می اموزد تا هیچوقت وابسته به هیچ پریست آماده برای لوک نباشید.

اغلب کسانی که به صورت حرفه ای کلیپ و فیلم تولید میکنند به این درک رسیده اند که باید کارهایی متفاوت و متمایز را بسازند ، از طرفی این رنگ است که در پروژه ویدیویی مانند کلیپ و فیلم سینمایی یا کلیپ های عروسی باید با سایر تولیدکنندگان و رقبای شما متمایز باشند.

این ویدیو یکی از بخش های پکیج کامل آموزش پریمیر به فارسی بنام پری افکت است که وظیفه معرفی تمام افکت های ویدیویی پریمیر را بر عهده دارد و خبر خوب اینکه در همین پکیج قواعد فراوانی در خصوص تصحیح رنگ و نور آموزش داده میشود.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر