پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش رایگان افکت اینورت invert پریمیر

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 4
9 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
شناخت و درک کاملی از پریمیر بدست بیاورید. یکی از موضوعاتی که مانی سافت به آن اعتقاد کاملی دارد،شناخت و درک کاملی است که هر تدوینگر باید از افکت های پریمیرپرو داشته باشد. پریمیرپرو 133 افکت دارد که ا ...

شناخت و درک کاملی از پریمیر بدست بیاورید.

یکی از موضوعاتی که مانی سافت به آن اعتقاد کاملی دارد،شناخت و درک کاملی است که هر تدوینگر باید از افکت های پریمیرپرو داشته باشد.

پریمیرپرو 133 افکت دارد که اکثر افراد شاید با 80 درصد آنها کار نکنند و دلایلی دارد مانند اینکه وقتی اجرا میکنند تاثیری جذابی ندارد که میتواند به دلیل عدم شناخت مناسب پریمیر باشد ، برخی دیگر در پریمیر فقط با افکت های محدودی کار میکنند که اشتباه بزرگی است چون وقتی افکت های پریمیر را بشناسیم خلاقیت ما بیدار شده و به سراغ تولید تکنیک های خاصی میکنیم که در ویدیوهای دیگران به دنبال آن میگردیم.

افکت اینورت invert پریمیرپرو بر اسای الگوهای رایاضی که در ادغام های پیکیل های رنگ تغییراتی را در ویدیو ایجاد میکند ، موجب میشود از یک ویدیو معمولی تصویری جدید و خاص را بسازیم.

اشتباهی که اکثر تدوینگران پریمیرپرو مرتکب میشوند این است که افکت را روی یکی دو ویدیو اجرا کرده و آنرا کنار میگذارند و غافل هستند از اینکه هر افکت تاثیرات متفاوتی روی ویدیوها و شرایط نوری آنها دارد.

در پکیج پری افکت که سری دوم اصول تدوین فیلم با پریمیرپرو تولید شده توسط مانی سافت میباشد تعداد 133 افکت پریمیر به صورت بسیار جامع که حتی توسط خود ادوبی و سایر تیم های خارجی نیز به این سبک ارائه نشده ، آموزش داده شده اند که هم اکنون میتوانید آنرا به مدت 24 ساعت آموزش تهیه کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر