پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش نرم افزار پریمیر پرو تغییر اندازه گروهی ویدیو
تدوین فیلم

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
5 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
سوالات مهم قبل از آموزش و یادگیری نرم افزار پریمیر پرو Premiere Pro وقتی موضوع آموزش حرفه ای نرم افزار پریمیر پرو Premiere Pro برای تدوین فیلم و میکس فیلم مطرح می شود انواع سوال ها و نکات در ذهن افرا ...

سوالات مهم قبل از آموزش و یادگیری نرم افزار پریمیر پرو Premiere Pro

وقتی موضوع آموزش حرفه ای نرم افزار پریمیر پرو Premiere Pro برای تدوین فیلم و میکس فیلم مطرح می شود انواع سوال ها و نکات در ذهن افراد بوجود می آید  و هر کس برداشتی خواهد داشت که در پایین به برخی از آنها مروری خواهیم داشت :

 • اگر نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro را یاد بگیرم میتوانم فیلم عروسی را تدوین کنم آیا اصلا برای میکس فیلم عروسی مناسب است؟ پاسخ سوال
 • یادگیری نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro برای تدوین فیلم سینمایی و ویدیو کلیپ مناسب است یا فقط برای تدوین فیلم عروسی کاربرد دارد؟ پاسخ سوال
 • آیا آموزش و یادگیری نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro ساده و آسان است یا باید زمان زیادی را برای آن سپری کنم؟ پاسخ سوال
 • اگر نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro را آموزش ببینم می توانم کسب درآمد کنم و موفق شوم؟ پاسخ سوال
 • آیا برای نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro افکت و جلوه های مناسب وجود دارد که حین آموزش از آنها استفاده کنم؟  پاسخ سوال

نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro را چگونه یاد بگیرم

آموزش نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro تنها یکی از قدم های مهم شما برای ساخت ویدیو و تدوین فیلم است ، قدم بعدی آشنایی با تجربه ها در ساخت ویدیو می باشد که کاملا در اختیار آموزش دهنده پریمیر پرو می باشد و سوال اینجاست که آیا این تجربه های تدوین فیلم با پریمیر پرو به شما آموزش داده خواهد شد ؟ اگر مانی سافت باشد که بزرگترین رسالت آن ، چنین هدفی بوده و همین نوع ساخت آموزش موجب محبوبیت او شده است. حالا روش های مختلف آموزش و یاد گرفتن را با هم مرور کنیم :

 • از نظر ما نه اینکه بخواهیم قضاوت یک طرف کنیم ، مانی سافت با تدریس استاد محمد ملکی را می توان به عنوان یکی از گزینه ای اصلی در نظر گرفت ، برای آشنایی با سبک آموزش روی https://www.manisoft.ir/course کلیک کنید.
 • منبع آموزش دیگر نرم افزار پریمیر پرو می تواند یوتیوب باشد که دارای خوبی ها و بدی های فراوانی است ، خوب است چون اطلاعات فراوانی را در خود قرار می دهد ، افرادی با تجربه در آن تولید آموزش انجام می دهند ، بد است چون هر فردی با تجربه کم و فقط برای اینکه شما ویدیو ها را نگاه کنید و به حساب آنها پول واریز شود از طرف یوتیوب ، آموزش می سازند ، هیچ دسته بندی که به شما کمک کند از کجا باید شروع کنید و نقشه راه خود را چگونه تعیین کنید وجود ندارد ، همه چیز کنار هم است ، درست است که می توانیم مثل خود ما در یوتیوب آموزش ها را دسته بندی کنیم اما فلسفه وجودی یوتیوب برای جذب و کسب درآمد صاحب کانال است نه موفقیت افرادی که آموزش می بینند ولی خب نمی توانم نادیده بگیرم که افرادی چون مانی سافت نیز آموزش هایی کاربردی را در آنجا قرار می دهند و همیشه نکات برای یادگیری وجود خواهد داشت.
 • تیم ها و افرادی که تازه کار هستند و شما جذب می شوید ، خودشان از تیم هایی مانند مانی سافت آموزش دیده اند و به شما یاد خواهند داد ، پس بهتر است به مرجع اصلی مراجعه نمود.
 • کتاب و مقالات که همیشه مفید بوده و خواهند ماند اما تدوین فیلم با نرم افزار پریمیر پرو یک هنر عملی با تجربیات فراوان و از همه مهمتر تکنیک هایی است که باید با صدا و تصویر آنها را یاد گرفت.
 • آیا نرم افزار پریمیر پرو را رایگان یاد گرفته اید ؟ رایگان یاد گرفتن نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro برای تدوین فیلم و ساخت ویدیو کلیپ ایرادی ندارد و البته که نکات فراوانی هم بدست خواهید آورد ولی... همیشه نکات تجاری وجود دارد که در آموزش رایگان پریمیر پرو Premiere pro گفته نخواهد شد چون ویدیو رایگان مانی سافت به دلیل هایی مانند : معرفی مانی سافت و شناخت بیشتر او ، ارتقا سطح یادگیری نرم افزار اتفاق می افتد و این نکته را باید بگویم که حقوق مشتری که پکیج های آموزش کامل نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro را تهیه می کنند کاملا محفوظ خواهد ماند و اصلی ترین نکات در این سری آموزش گفته خواهند شد.

کدام آموزش نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro بهتر است 

تولید نمودن آموزش نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro برای شما کار آسانی نیست اما شدنی است ، بسیاری افراد که اکنون در انواع شبکه های مجازی آموزش آنرا می سازند در واقع عملیات کپی محتوا را اجرا می کنند یعنی آموزش ها را از سایت هایی مانند مانی سافت ، یوتیوب مشاهده نموده و نمونه فارسی و شبیه آنرا به شما می دهند ، از کجا متوجه شویم ؟ از نپخته بودن توضیحات و نکات آموزشی که در حال مشاهده آن هستید. زمانی می توانید بین آموزش های پریمیر پرو مقایسه خوبی انجام دهید که آموزش نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro مانی سافت را با سایر افراد مقایسه کنید آنهم نه یک یا دو آموزش ، بلکه پکیج های اصلی آموزش نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro که ساخته ایم.

لیست آموزش ها : https://www.manisoft.ir/course?category_id=1

نرم افزار پریمیر پرو Premiere pro را برای چه نوع تولید ویدیویی آموزش دیده اید؟

یکی از مهمترین سوالات در مورد آموزش و نحوه یاد گیری این است که هدف خود را مشخص نموده باشید ، قرار است با نرم افزار پریمیر پرو چه نوع ویدیویی بسازم.

با این نرم افزار می توانید هر نوع ویدیو کلیپی را بسازید ، تدوین کنید ، ولی هر کاری راهی دارد ، نباید انتظار داشته باشید با نوع آموزشی که دیده اید بتوانید هر کاری انجام دهید چون این نرم افزار بسیار وسیع است. پس توقع شما باید در حد همان آموزش هایی باشد که دیده اید حال باید بررسی شود که چگونه آنرا یاد گرفته اید ؟ که بالاتر به همه آنها اشاره شد.

اگر بخواهم این موضوع را خلاصه کنم ، با نرم افزار پریمیر پرو سطح توانایی تدوین فیلم و تولید ویدیو بسیار بالا می باشد پس خود را آماده آن کنید و درست آموزش ببینید. (لینک های بالا را حتما تک به تک مشاهده کنید.) 

شاید مانی سافت قدم هایی مطمئن برای یادگیری آموزش نرم افزار پریمیر Premiere Pro باشد.

این آموزش را می توان پاسخ به چالش بزرگ تدوین گران و کسانی دانست که تصور می کنند نرم افزار پریمیر پرو را خوب می شناسند. برسیم به آموزش رایگان دستور دسته جمعی ترنسفورم Transform در نرم افزار پریمیر پرو که امروز برای شما آماده نموده ایم. وقتی در حال تدوین فیلم با آن هستیم بارها و بارها رخ میدهد که میخواهیم تعداد زیادی ویدیو (از یکی بیشتر) را به صورت همزمان :

 • تغییر اندازه دهیم
 • شفافیت آنها را کاهش دهیم
 • به چپ و راست منتقل کنیم
 • بالا و پایین کنیم
 • در تصویر جا به جا کنیم

می دانم که می توانید هم اکنون با کلیک روی هر ویدیو به تنظیمات پنجره افکت کنترل بروید و با دستورات جابجایی ، تغییر اندازه ، چرخش ، شفافیت ، تک به تک انجام دهید اما اگر بخواهید 5 ویدیو را همزمان انجام دهید چگونه می شود ؟ وقتی دو ویدیو کلیپ یا راش را در تایم لاین انتخاب کنیم تنظیمات پنجره ی افکت کنترل نرم افزار پریمیر پرو خالی میشود. اینجاست که ویدیو افکت transform در نرم افزار پریمیر پرو کار ساز خواهد شد. یک لایه از انوع ادجاست را روی تعداد ویدیو ها قرار دهید ، افکت را روی آن بگذارید و تغییرات را گروهی پیاده کنید. به همین سادگی ؟ بله به همین راحتی.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر