پکیجهای آموزشی
Loading...

آموزش رایگان افکت لومتری در پریمیر

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
21 دقیقه 18 آذر، 1401 مجموعه : آموزش پریمیر پرو
افکت لومتری در پریمیر خیلی فراتر از یک افکت است، یک دنیای جذاب و کاملا حرفه ای است که متاسفانه بسیاری افراد در حد کم و زیاد نمودن تنظیمات از آن استفاده میکنند و بدتر اینکه بیشتر افراد خود را وابسته ی ...

افکت لومتری در پریمیر خیلی فراتر از یک افکت است، یک دنیای جذاب و کاملا حرفه ای است که متاسفانه بسیاری افراد در حد کم و زیاد نمودن تنظیمات از آن استفاده میکنند و بدتر اینکه بیشتر افراد خود را وابسته ی استفاده از پریست یا اصطلاحا لوک های آماده میکنند.

این آموزش پریمیر یکی از بخش های پکیج آموزش سری دوم پریمیر پری افکت است که بصورت رایگان در وب منتشر گردید.

در مدت زمان 21 دقیقه آموزش نکات خیلی خوبی از تصحیح رنگ پریمیر با لومتری را بدست خواهید آورد.

افکت لومتری پریمیر یک از گسترده ترین افکت هایی است که دنیای تدوین فیلم به خود دیده است.

افکت لومتری پریمیر یکی از افکت های مجموعه کالورکارکشن پریمیر است که وقتی وارد آن میشویم در نگاه اول بسیار ساده است اما وقتی پی به اصول و نکات جالب آن میبریم ، متوجه میشویم که چقدر وسیع و پرکاربرد است.

پریمیر یکی از حرفه ای ترین نرم افزارهای تدوین فیلم است که هم در ویندوز و هم در مک قابل استفاده میباشد.

مانی سافت به عنوان برند برتر ساخت آموزش فارسی پریمیر در ایران با هدف اینکه تمام هنرجوهایش به موفقیت نهایی برسند،اموزش پریمیر را به سبک تجاری و کاملا حرفه ای تولید نموده که حتی خود ادوبی و سایر تیم های ایرانی و خارجی نیز همتایی برای آن ندارند و دلیلش این است که استاد محمد ملکی در کنار قواعد و اصول تدوین فیلم تجربیات محرمانه خود قبل از ارائه در آموزش را توضیح میدهد.

مانی سافت سعی مینماید واقعیت را آموزش دهد ، واقعیت آموزش پریمیر باید موجب موفقیت و کسب درآمد تدوینگر و تولیدکنندگان شود.

اگر تولید کننده ویدیو هستید و به دنبال یادگیری تدوین فیلم و تولید کلیپ هستید ، پیشنهاد میکنیم اینجا کلیک نموده آموزش های پریمیرپرو مانی سافت را به همراه ساعت ها آموزش رایگان پریمیر مشاهده کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر