پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

ساب کلیپ Subclip (زیرکلیپ) در پریمیر پرو چیست -
چه کارایی دارد

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 2
4 دقیقه 27 مهر، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 3827
توضیحات
در این ویدیو با قابلیت مهمی بنام ساب کلیپ یا زیرکلیپ یا Sub clip در نرم افزار پریمیر پرو آشنا میشوید و هر تدوینگر پریمیر پرو بهتر است که آنرا خوب بداند. برای مشاهده و خرید پکیجهای آموزشی از صفر تا فر ...

در این ویدیو با قابلیت مهمی بنام ساب کلیپ یا زیرکلیپ یا Sub clip در نرم افزار پریمیر پرو آشنا میشوید و هر تدوینگر پریمیر پرو بهتر است که آنرا خوب بداند.

برای مشاهده و خرید پکیجهای آموزشی از صفر تا فراتر پریمیر پرو روی این لینک بزنید.

در پریمیر پرو انواع کلیپ هایی مانند : سورس کلیپ source clip ، مستر کلیپ master clip ، ساب کلیپ sub clip و کلیپ نمونه sample clip داریم. هرکدام از این کلیپ ها کارایی دارند که نه تنها در پریمیر پرو بلکه در اغلب نرم افزارها هم کاربرد دارن در واقع مربوط به دنیای تدوین ویدیو و فیلم هستند.

ساب کلیپ sub clip چیه و چه کارایی داره؟ 

سورس کلیپ، همون کلیپ اصلیه که وارد پریمیر پرو میکنید. ساب کلیپ subclip یک بخشی از سورس کلیپه. 

چطور در پریمیر پرو ساب کلیپ subclip بسازیم؟

برای ساختن ساب کلیپ از سورس کلیپ باید اول محدوده ای رو انتخاب کنید و در راست کلیک با گزینه ساب کلیپ اون بخش رو به یک ساب کلیپ جدید تبدیل کنید. به تعداد نامحدود میتونیم ساب کلیپ بسازیم. استفاده از ساب کلیپ زمانی ارزشمند و مهم میشه که تدوین فیلم رو حرفه ای و ریشه ای یاد گرفته باشید. 

ساب کلیپ وقتی ایجاد میشه در واقع یک کلیپ مستقله و همچنین میتونه نباشه. با دستوری که ما صادر میکنیم میتونیم بگیم دوباره ویرایش بشه و یا اینکه مانع از ویرایشش در آینده بشیم. یعنی میتونیم کاری کنیم دوباره به قبل و بعدش زمان اضافه و کم کنیم.

یرخی دلایل ساختن ساب کلیپ در پریمیر پرو : 

استفاده بعنوان کلیپ واقعی در پروژه های آماده.

خلاصه سازی پروژه های بزرگ و حذف سورس کلیپ ها.

استفاده مجدد از هر ساب کلیپ، مثل یک سورس کلیپ با زمان کمتر.

استفاده همزمان از ساب کلیپ در چند جای پروژه.

امکان خروجی سریع ساب کلیپ ها بدون انتخاب مجدد با دردسرهای بیشتر.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.