پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

کاهش کندی و هنگ کردن نرم افزارهای تدوین فیلم
: کنترل سرویس و خود اجرا

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
7 دقیقه 09 مرداد، 1401 مجموعه : آموزش ویندوز 2235
توضیحات
در این ویدیو با دو راهکار که روی افزایش سرعت ویندوز و جلوگیری از کند شدن نرم افزارهای تدوین فیلم تاثیر میزارن آشنا میشید. مخاطب اصلی این آموزش تدوینگرهای ویدیویی هستن اما برای سایر نرم افزارها هم کار ...

در این ویدیو با دو راهکار که روی افزایش سرعت ویندوز و جلوگیری از کند شدن نرم افزارهای تدوین فیلم تاثیر میزارن آشنا میشید.

مخاطب اصلی این آموزش تدوینگرهای ویدیویی هستن اما برای سایر نرم افزارها هم کاربرد داره. هنگ کردن و کند شدن نرم افزار تدوین و مخصوصا خود ویندوز یکی از معضلاتی هست که همه ما با اون روبرو هستیم اما با چند راهکار میتونید وضعیت رو بهتر کنید.

وقتی کلید روشن کردن سیستم رو در پی سی و لپ تاپ فشار میدین و برای بار اول روشنشن میکنید، خبر ندارید که خیلی از نرم افزارها بصورت اتوماتیک خودشون اجرا میشن و یک سری گزینه دیگه بنام سرویس، دائما در پس زمینه ویندوز دارن اجرا میشن. میخوایم این دو تا مورد رو کنترل کنیم و شاهد سرعت بیشتر ویندوز و نرم افزارهای تدوین فیلم بشیم.

این دو راهکار کاملا آزمایش شده ان.

دلیل ساختن این ویدیو آموزشی مقاله کاملی بنام : دلایل گیر کردن، کند شدن، هنگ و بسته شدن نرم افزار تدوین فیلم + راه حل هست. این مقاله رو بخونید تا با تمام روش هایی که گفتیم خیلی از مشکلات سیستم رو برطرف کنید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.