پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش کامل Display Color Management پریمیر پرو - تنظیم
مانیتورها و رنگ دقیقتر

آیا این ویدیو مفید بود؟ خیر 3
14 دقیقه 12 مرداد، 1402 مجموعه : آموزش پریمیر پرو 1039
توضیحات
در این ویدیو آموزشی با قابلیت خیلی مهمی بنام Display Color Management در پریمیر پرو آشنا خواهید شد و با فعال کردن آن، شاهد تاثیری در سایه های ویدیوها خواهید شد. این قابلیت برای بهتر نمودن نمایش کنتراس ...

در این ویدیو آموزشی با قابلیت خیلی مهمی بنام Display Color Management در پریمیر پرو آشنا خواهید شد و با فعال کردن آن، شاهد تاثیری در سایه های ویدیوها خواهید شد. این قابلیت برای بهتر نمودن نمایش کنتراست ویدیو در مانیتورهای مختلف است. همچنین تدوینگرانی که همزمان از 1 مانیتور بیشتر برای پریمیر پرو استفاده میکنند این آموزش برای آنها بسیار مهم است و حتما باید نکات آنرا یاد بگیرند.

برای دیدن آموزش rec.709 که در ویدیو توضیح داده شده است روی این لینک بزنید.

برای دیدن سرفصلهای پکیج آموزش تنظیم حرفه ای رنگ در پریمیر پرو بنام کالوریست روی این لینک بزنید.

برای خواندن توضیحات همین ویدیو در سایت ادوبی روی این لینک بزنید. 

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

اگر نظر یا نکته ای هست بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.