Loading...
اکانت اکانت

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
مدیا انکودر

چرا حجم فایل خروجی مدیا انکودر 1 یک کیلوبایت شده و خروجی گرفتن زود تمام میشود؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : مدیا انکودر

این مشکل معمولا به چند دلیل در مدیا انکودر رخ میدهد که روشهای زیر به شما کمک خواهد نمود :

  • احتمالا حجم درایوی که مسیر ذخیره نموده فایل خروجی را در آن تعیین نموده اید، پر شده است. مسیر گرفتن خروجی را به دسکتاپ یا مسیر دیگری که فضای کافی دارد تغییر داده و مجدد خروجی بگیرید.
  • گاها مشاهده شده در ویندوز به دلایلی درایو یا پوشه یا مسیری که برای ذخیره شدن خروجی در نظر گرفته اید توسط ویندوز قفل شده و امکان تغییر در آن نیست. برای رفع این مورد مسیر ذخیره شدن را به دسکتاپ تغییر دهید تا فعلا خروجی گرفته شود.
  • برخی اوقات چون اکانت ویندوزی که با آن کار میکنید مدیر کل نیست و شما مقداری محدود هستید، نرم افزار مدیا انکودر از سوی ویندوز امکان ایجاد تغییراتی را ندارد و فقط میتواند در مسیرهایی مانند پوشه دانلود و داکومنت و دسکتاپ تغییر ایجاد کند. برای رفع این مدیا انکودر را ببندید، روی آیکون آن راست کلیک و گزینه Run as administrator را بزنید. با اینکار نرم افزار با سطح دسترسی مدیر و صاحب اصلی سیستم اجرا می شود. اگر با این روش برطرف شد میبایست اینکار را دائمی کنید. روی آیکون مدیا انکودر که فلشی در گوشه اش نباشد راست کلیک Properties را بزنید، به تب Compatibility رفته و گزینه Run this program as an administrator را زده و تایید کنید.

تبلیغات