Loading...
اکانت اکانت

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
پلاگین ردجاینت

چرا در پلاگین المنت تری دی خطای دیباگ Debug ظاهر میشود؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : پلاگین ردجاینت

گاها در زمان استفاده از نرم افزار افتر افکتس، مخصوصا استفاده از پلاگین هایی که در آن نصب شده است، خطایی بنام دیباگ Debug ظاهر می شود که نرم افزار از شما درخواست نموده تا نسخه زیپ شده یک فایل مشخص را به شرکت تولید کننده پلاگین ارسال کنید.

این خطا به دلایل متعددی مشاهده خواهد شد که در لیست زیر وجود دارند:

  • ممکن است نسخه افتر افکتس و پلاگین هماهنگ نباشند. مثلا در پکیج آموزش افتر افکتس قبلی مانی سافت، نسخه افتر افکتس سی اس 6 به همراه پلاگین المنت تری دی آموزش داده شد، احتمالا دارد شما نسخه جدیدتر افتر افکتس را نصب کرده باشید که همین کار موجب بروز خطا خواهد شد. وقتی نسخه نرم افزار اصلی بالاتر میرود، همزمان باید نسخه جدید افکت ها یا پلاگین ها نیز نصب شوند. اگر این چنین است باید نسخه های جدید را از سایت معرفی شده در ابتدای این صفحه دانلود کنید
  • اگر مورد قبلی نبود، پس احتمالا خطایی ناشناخته به دلایلی مختلف در نرم افزار یا افکت رخ داده باشد. اگر نرم افزار را به صورت ارجینال تهیه نموده اید، بهتر است توسط تولید کننده آن مشکل را پیگیری نمایید اما اگر غیر این است، کارهای زیر را انجام دهید :
    - نرم افزار افتر افکتس را ریست نمایید.
    - افکت را کاملا حذف و مجدد نصب کنید
    - نرم افزار افتر افکتس و افکت را کاملا حذف و از اول نصب کنید
    - اگر با کارهای بالا برطرف نشود و همه را رعایت نموده باشید، پس نیازمند تعویض ویندوز هستید یا شاید راه دیگری وجود داشته باشد، دست از جستجو نکشید و اگر راهی پیدا نمودید برای ما نیز بنویسید.