پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
فتوشاپ

چرا موقع باز شدن Camera Raw فتوشاپ بسته می شود؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : فتوشاپ

این مشکل ارتباط مستقیم با کارت گرافیک سیستم شما دارد یعنی یکی از مشکلات زیر را دارید :

راه حل موقتی

بعنوان یک راه حل موقتی و سریع برای رهایی از این مشکل پس از ورود به نرم افزار فتوشاپ، هیچ فایلی را باز نکنید، از مسیر منوی Edit > Preferences > Camera Raw را وارد شوید. به گزینه Performance رفته و گزینه Use Graphics Processor را روی off قرار داده، نرم افزار را بسته و مجدد باز کنید. مشکل موقتا برطرف می شود اما در زمان اجرای برخی فیلترهای فتوشاپ ممکن است با کندی و خطا روبرو شوید. پس به سه نکته گفته شده اولیه رفته و مشکل را ریشه ای برطرف کنید.

چرا موقع باز شدن نرم افزار Camera Raw ، فتوشاپ بسته می شود

آیا این صفحه مفید بود؟
خیر 6

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.