پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
پریمیر پرو

چگونه میشود در لپتاپ ضعیف با پریمیر پرو کار کرد؟

06 مرداد، 1402 مجموعه : پریمیر پرو

اگر قصد دارید با یک لپتاپ قدیمی در پریمیر پرو ادیت های حرفه ای انجام دهید متاسفانه امکانپذیر نیست. پریمیر پرو از سالهای قبل خیلی تغییر کرده است و روز به روز به سخت افزارهای جدید نیاز دارد. حتی لپتاپ 3 سال قبل نیز ممکن است به مشکل بخورد چه برسد به خیلی قدیمی تر. 

پیشنهادات :

  • اگر لپتاپ امکان ارتقا دارد و امروزی میشود انجامش دهید.
  • اگر ارتقا داده نمیشود ، پس لپتاپ جدید بخرید.
  • اگر هیچکدام از دو راه قبل امکان ندارد ، نرم افزار دیگری انتخاب کنید. برنامه های خیلی خوبی آمده اند که با لپتاپ های ضعیف هم ادیت حرفه ای انجام میدهند. برای آشنایی با آنها روی این لینک بزنید.
آیا این صفحه مفید بود؟
خیر 2

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.