پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

چرا و چگونه

مجموعه ای از پرسش و پاسخ نرم افزارهای طراحی و تدوین.
کمتازیا

چرا در کمتازیا ویدیو ضبط شده، در پنجره مدیا صدا دارد اما در تایم لاین صدا ندارد؟

18 فروردين، 1402 مجموعه : کمتازیا

این مشکل احتمالا یک نقص در نرم افزار میباشد. روش مانی سافت برای رد شدن از این مشکل :

  1. در پنجره سیستم عامل و خارج از کمتازیا، روی فایل ضبط شده راست کلیک نموده و گزینه Extract را انتخاب نمایید. پس از لحظاتی در کنار همان فایل، یک فایل ویدیویی با فرمت AVI ایجاد میشود.
  2. فایل را وارد کمتازیا کنید. اگر میخواهید از دستورات هوشمند کمتازیا مانند ایجاد آیکون با حرکت موس استفاده کنید ( مثلا یک دایره زرد با موس حرکت کند ) روی تصویر این ویدیو نمیتوانید چون فایل اصلی ضبط شده نیست ولی چنانچه نخواهید چنین آپشنی را استفاده کنید، تمام دستوراتی که دارید روی همین فایل در تایم لاین کمتازیا انجام میشوند.
  3. اگر تمایل داشتید از دستورات هوشمند مانند ایجاد آیکون برای حرکت موس استفاده کنید، اینکار را انجام دهید : صدا و تصویر را از هم جدا کنید، تصویر را حذف نموده تا فقط صدا بماند. فایل ضبط شده اصلی که مشکل صدا داشت را وارد کنید، صدا و تصویرش را جدا نموده و صدای آنرا حذف کنید. حال هر دو را بصورت دقیق روی هم قرار دهید. ما به اینصورت توانستیم مشکل را برطرف نمایید.
آیا این صفحه مفید بود؟
خیر 0

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.