پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

نحوه پیداکردن اسم و دانلود فونت ناشناس از روی عکس/تصویر

 از روی اون فونت با هر چیزی که میتونید یک عکس بگیرید. وارد گوگل بشید روی دکمه search by image بزنید تا کل اینترنت رو برای اون بگرده. در ویدیو آموزشی این صفحه روشها و سایت های کاربردی دیگه هم براتون گذاشتیم که حتما پیداش کنید.

فونت انگلیسی
این آموزش در حال حاضر برای پیداکردن اسم فونتهای انگلیسی هست که دنبالشون هستید. اگر راهی برای فارسی پیدا کردیم هم اضافه میکنیم.

ویدیو آموزشی روش پیداکردن اسم فونت استفاده شده

در ویدیو زیر با روشهایی کاربردی از روشهایی که ما برای پیداکردن اسم فونت های ناشناخته استفاده میکنیم توضیح دادیم تا شما هم بتونید فونتها رو براحتی پیدا کنید.

مدت زمان ویدیو : 10دقیقه

 

مراحل پیداکردن اسم فونتی که نمیدونید : 

  1. در مرحله اول با روشهای گرفتن عکس از فونت آشنا میشید
  2. در مرحله دوم با روشهای تشخیص و شناسایی اسم فونت آشنا میشید
  3. در مرحله سوم با روشهای دانلود کردن فونت مورد نظر آشنا میشید.

 

1. انواع روشهای تشخیص اسم فونت از روی عکس

برای اینکه اسم یک فونت رو پیدا کنیم حتما باید به عکس ازش داشته باشیم. مهم نیست اندازه این عکس چقدره، همینکه کیفیت داشته باشه خوبه.

روشهای تهیه عکس از فونت

  • میتونید با موبایل ازش عکس بگیرید
  • میشه در ویندوز و مک از نرم افزارهای گرفتن عکس از صفحه استفاده کرد.
  • میتونید در ویندوز از کلیدهای عملیاتی : پنجره + شیف + S استفاده کنید.
  • میتونید در مک از کلیدهای عملیاتی CMD + Shift + 4 یا 3 استفاده کنید.

 

2. لینک های تشخیص دهنده اسم فونت از روی عکس

چند تا صفحه براتون میزارم از اولی شروع کنید هر کدام نشد به بعدی برید و مطابق همین ویدیو آموزشی عمل کنید حتما نتیجه خواهید گرفت :

 

3. لینک های دانلود کردن فونت های شناسایی شده

از لینک اول شروع کنید که کاملترین هست اگر پیدا نکرد از لینک های بعدی و همچنین از روش عالی که در ویدیو آموزشی گرفتم استفاده کنید :

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید