Loading...
دوره‌های آموزشی
دوره‌های آموزشی

4 افکت مهم فاینال‌ کات‌ پرو - هدیه

آموزش افکتهای فاینال‌کات‌پرو - Final cut pro effects

در این صفحه افکتهای متعددی از نرم افزار فاینال کات پرو آموزش داده شده است. هر افکت در این نرم افزار کارایی و تاثیر متفاوتی روی هر ویدیو دارد که با توجه به شرایط و انتخاب تدوینگر از آن استفاده میشود.

1.افکت فاینال کات پرو - باران ساز

یکی از جلوه های ویژه ای که در این برنامه میتوانیم روی هر ویدیویی بسازیم امکان اجرای افکت باران طبیعی است. شاید در زمان فیلمبرداری امکان اجرای باران زنده را نداشته ایم ولی میتوانیم حین تدوین آنرا اجرا کنیم. ویدیو زیر نحوه ساختن این افکت را به شما توضیح میدهید.

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

 

 

2.افکت فاینال کات پرو - تایتل 3بعدی

این نرم افزار برخلاف تمام برنامه های دیگر تدوین، امکانی شگفت انگیز مانند 3بعدی نوشتن هر تایتلی را دارد آنهم خیلی سریع با تنظیمات فراوان. نیاز تدوینگران به این قابلیت آنها را مجبور به استفاده از برنامه های دیگر میکند اما تدوینگران فاینال کات پرو به راحتی اینکار را انجام میدهند. ویدیو زیر توضیحات لازم را به شما میدهد.

مدت زمان ویدیو : 11دقیقه

 

 

3.افکت فاینال کات پرو - عنوان سینمایی

در ادامه موضوع توانایی فاینال کات پرو در مورد نوشتن 3بعدی، در ویدیو آموزشی زیر خواهید دید که چگونه با جلوه های ویژه ای که دارد میتواند تایتل/عنوان های بسیار زیبا/جذاب/حرفه‌ای را در کمتر از 30ثانیه بسازد، کاری که در نرم افزارهای دیگر وقت و دانش خیلی بیشتری را لازم دارد.

مدت زمان ویدیو : 13دقیقه

 

 

4.افکت فاینال کات پرو - افکتهای صوتی

این نرم افزار بجز اینکه میتونه افکتهای خیلی زیبا و حرفه‌ای روی ویدیوها بزنه همچنین میتونه روی صدا و موزیک ها هم افکت های کاربردی برای افزایش کیفیت ، تغییر صدا ، کاهش نویز و ... انجام بده. ویدیو زیر برخی از توانایی های فاینال کات پرو در زمینه افکتهای صدا رو به شما آموزش میده.

مدت زمان ویدیو : 10دقیقه

مطالب مرتبط

تدوین با فاینال کات پرو

با نرم افزار فاینال‌ کات‌ پرو در کامپیوترهای اپل سریعتر از هربرنامه دیگری حرفه‌ای تدوین کنید و ویدیوهای حرفه ای بسازید

...

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمیشود