پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش افکتهای فاینال‌کات‌پرو - Final cut pro effects - هدیه

در این صفحه افکتهای متعددی از نرم افزار فاینال کات پرو آموزش داده شده است. هر افکت در این نرم افزار کارایی و تاثیر متفاوتی روی هر ویدیو دارد که با توجه به شرایط و انتخاب تدوینگر از آن استفاده میشود.

1.آموزش افکت فاینال کات پرو - جلوه باران طبیعی بسازید

یکی از جلوه های ویژه ای که در این برنامه میتوانیم روی هر ویدیویی بسازیم امکان اجرای افکت باران طبیعی است. شاید در زمان فیلمبرداری امکان اجرای باران زنده را نداشته ایم ولی میتوانیم حین تدوین آنرا اجرا کنیم. ویدیو زیر نحوه ساختن این افکت را به شما توضیح میدهید.

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

 

 

2.آموزش افکت فاینال کات پرو - تایتل یا عنوان 3بعدی/3D بنویسید

این نرم افزار برخلاف تمام برنامه های دیگر تدوین، امکانی شگفت انگیز مانند 3بعدی نوشتن هر تایتلی را دارد آنهم خیلی سریع با تنظیمات فراوان. نیاز تدوینگران به این قابلیت آنها را مجبور به استفاده از برنامه های دیگر میکند اما تدوینگران فاینال کات پرو به راحتی اینکار را انجام میدهند. ویدیو زیر توضیحات لازم را به شما میدهد.

مدت زمان ویدیو : 11دقیقه

 

 

3.آموزش افکت فاینال کات پرو - نحوه ایجاد تایتل/عنوان سینمایی جذاب و حرفه‌ای

در ادامه موضوع توانایی فاینال کات پرو در مورد نوشتن 3بعدی، در ویدیو آموزشی زیر خواهید دید که چگونه با جلوه های ویژه ای که دارد میتواند تایتل/عنوان های بسیار زیبا/جذاب/حرفه‌ای را در کمتر از 30ثانیه بسازد، کاری که در نرم افزارهای دیگر وقت و دانش خیلی بیشتری را لازم دارد.

مدت زمان ویدیو : 13دقیقه

 

 

4.آموزش افکت فاینال کات پرو - تغییرات روی صدا با افکتهای صوتی

این نرم افزار بجز اینکه میتونه افکتهای خیلی زیبا و حرفه‌ای روی ویدیوها بزنه همچنین میتونه روی صدا و موزیک ها هم افکت های کاربردی برای افزایش کیفیت ، تغییر صدا ، کاهش نویز و ... انجام بده. ویدیو زیر برخی از توانایی های فاینال کات پرو در زمینه افکتهای صدا رو به شما آموزش میده.

مدت زمان ویدیو : 10دقیقه

 

لینک مفید

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید