معرفی هنرجوهای مانی سافت به بازار برای کسب درآمد و بدست آوردن تجارب را وظیفه خود میدانیم.

این آرزوی قلبی مانی سافت است که هنر آموزهای دوره دیده و ماهر خود را برای کسب درآمد و بدست آوردن تجارب، روانه بازار کار نماید.

در سالهای گذشته تیم های متعددی چه وابسته به سیما و تلویزیون و چه تیم های تولید ویدیو و عکس، درخواست خود را اعلام نموده و ما نیز افراد واجد شرایط را به آنها معرفی نموده ایم. اگر چنین فرصتی رخ دهد این اولویت با هنرجوهای موفقی است که تلاش نموده و سطح توانایی خود را به مرحله بالایی رسانیده اند.

شرایط معرفی هنرجوهای مانی سافت به بازار کار

  • فقط خرید پکیج آموزشی معیار معرفی نیست.
  • افرادی که نمونه کارهای خود را برای بررسی توسط استاد در پشتیبانی ارسال نموده باشند در اولویت هستند.
  • برای رسیدن به درجه ورود به بازار کار و مخصوصا تولید برای مشتری، نیازمند تلاش، ارسال نمونه کارها و اصلاح هستید به هر تعداد دفعات که بشود هیچ اشکالی ندارد.
  • در صورت تایید نمونه کار و توانایی شما توسط استاد در مانی سافت، مشخصات شما ثبت شده و به محض دریافت درخواست از سوی متقاضیان، شما معرفی خواهید شد.
  • از دوره پشتیبانی، پرسش سوال، ارسال نمونه کار، استفاده کامل ببرید، پرسیدن سوال خجالتی ندارد و باید کاملا احساس خوبی داشته باشید.

نحوه معرفی چگونه است؟

تیم ها و مراکز، درخواست خود را اعلام می کنند، از میان هنرجوهای واجد شرایط، هر تعداد که باشند را به آنها معرفی می نماییم. سعی می نماییم قبل از معرفی، توضیحات و مشخصاتی از نحوه همکاری آنها جمع آوری نماییم. در این لینک، نحوه درخواست آنها نوشته شده است.

لیست تیم ها و شرکت های متقاضی نیروی همکار و پرسنل
ردیف متقاضی موضوع تاریخ ایجاد توضیحات
1 کانون تبلیغاتی بعد دوم تولید انیمیشن 1400-10-05 دانلود
2 شرکت اورامان غرب استخدام با مزایا 1400-11-14 دانلود
3 فروشگاه دوربین احسان همکاری در سایت 1400-11-16 دانلود
4 تیم تبلیغاتی تیامت گروپ جذب نیرو برای ساخت تیز تبلیغاتی 1401-03-16 دانلود