پکیجهای آموزشی
مانی سافت Manisoft
4 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید.
لیست پکیجهای : جلوه ویژه با افتر افکت سطح آموزش : مبتدی

پکیج آموزش پلاگین پارتیکولار Particular در افتر افکت -
ویدیو کوپایلت

وظیفه پارتیکیولار فقط تولید برف و باران و ذرات معلق نیست
5,970,000 ریال
 پکیج آموزش پلاگین پارتیکولار Particular در افتر افکت - ویدیو کوپایلت
باید بدانید افترافکت نرم افزار سختی است و برخی پلاگین های آن از خودش سخت تر،اما اگر موافق پیشرفت و متفاوت بودن هستید به هر تلاشی باید آنرا یاد بگیرید،پلاگین پارتیکیولار Particular یکی از پیچیده ترین افکت های افترافکت است که هر کسی،اگر از این نقطه آمو ...
باید بدانید افترافکت نرم افزار سختی است و برخی پلاگین های آن از خودش سخت تر،اما اگر موافق ...

باید بدانید افترافکت نرم افزار سختی است و برخی پلاگین های آن از خودش سخت تر،اما اگر موافق پیشرفت و متفاوت بودن هستید به هر تلاشی باید آنرا یاد بگیرید،پلاگین پارتیکیولار Particular یکی از پیچیده ترین افکت های افترافکت است که هر کسی،اگر از این نقطه آموزش مانی سافت آنرا شروع نکند،تردید نکنید که در آینده با مشکلات و سوالات بسیار زیادی روبرو خواهد شد.

وقتی که وارد دنیای آموزش افترافکت میشوید،باید بتوانید خود نرم افزارهایی مانند افترافکت و افکتی مانند پارتیکل یا پارتیکولار را نصب کنید تا در بدترین شرایط بتوانید اصطلاحا گلیم خود را از آب بیرون بکشید.

آموزش افکت و پلاگین پارتیکل Particular در افترافکت به سبک آموزش مانی سافت،مبحثی بسیار شیرین و جذاب است،که اگر یکی از آموزشهای دیگر مانی سافت را تهیه نموده باشید،بی درنگ این پکیج آموزش را نیز تهیه خواهید نمود.

حال آموزش افکت و پلاگین پارتیکل در افترافکت،از لحظه نصب و فعالسازی شروع میشود،و نسخه کامل این افکت به همراه نصب در اولین فایل اموزش پلاگین و افکت پارتیکولار یا پارتیکل ارائه شد.

درباره پارتیکولار Particular بیشتر بدانید
این افکت تولید شرکت ردجاینت Redgiant همان تولیدکننده افکت مجیک بولت Magic Bullet معروف در پریمیرپرو و افترافکت که برای تولید رنگ های سینمایی و تصحیح رنگ بکار میرود،میباشد،افکت Particular یکی از زیر مجموعه های Trapcode است.
در شروع این آموزش و افکتی بنام Trapcode نصب خواهد شد که یکی از افکت های درون آن پارتیکولار Particular است و در کنار پارتیکولار،7 افکت دیگر نیز وجود دارد که در این مقطع آموزش در خصوص انها فعلا صحبتی نخواهد شد.
با افکت پارتیکولار ، ذرات معلق و هر چیزی که بتواند در فضا یا آسمان یا خارج از یک سطح ، معلق باشد،تولید میشود،بطور مثال
برف،باران،آتش،گلوله،برگ،درخت و ...
در اغلب فیلمهای سینمایی مثلا ماتریکس،وقتی به طرف شخص گلوله پرتاب میشود و گرمای گلوله اطرافش در حال شکستن هوا میباشد
تعداد زیادی گلوله به سمت شخص همزمان و یا در بازه های کوتاه و با فاصله پرتاب میشود
از آسمان گل های رز میبارد
در تصویر الماس های بسیار درخشان در حال چرخش هستند
در اطراف شخص که در حال حرکت میباشد،خطوط نورانی بسیار زیبا میچرخد و شخص را درون خود محصور مینماید
اجرای لوگوهای اینترو که به سبک پارچه هستند
مانند فیلم دکتر استرنج،دروازه های نورانی تولید شود
و.... نمونه های بسیاری دیگر،تماما میتواند از پارتیکولار در افترافکت کمک بگیرد اما باید بدانید تا به این مراحل برسید تمارین زیادی باید انجام دهید.

در افکت پارتیکولار Particular توانایی ها و کنترل بسیار زیادی بر روی زمان ، حرکت ، چرخش ، ریزش ، جهت ها دارید و آنچنان طبیعی هستند که در زمان مشاهده فیلمهای سینمایی که از پارتیکل در افترافکت استفاده میکنند،به ذهن کسی نمیرسد که این تکنیک ها با همین افکت پارتیکل در افترافکت تولید شده اند.

در این پکیج آموزشی مطابق فیلم های نمایشی در همین صفحه ، میتوانید توانایی خود را پس از تهیه مشاهده کنید.

مد نظر داشته باشید برای تکامل در مبحث پارتیکولار Particular پکیج های بعدی و بسیار مفصل پارتیکیولار در آینده نیز ارائه خواهند شد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
  • 1.1.آموزش کامل

بازخورد و نتایج خود از دوره را بنویسید.

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
avatar
ساداتی آغاز کننده
با سلام خدمت استاد زحمتکش ، استاد محمد ملکی
میخواستم تشکر کنم از آموزش های بی نظیرتون
این اموزش هم به مانند اموزش های دیگه فوق العاده جذاب بود
سپاس فراوان

دوره های مرتبط

دوره ببین، تمرین کن، مسلط شو
5 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش پلاگین المنت تری دی Element3D در افتر افکت - ویدیو کوپایلت
2 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش اصلاح و تنظیم و درجه بندی رنگ در افتر افکت سی اس6
1 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش مقدماتی و پایه ای قواعد افتر افکت سی اس6
Loading...

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.