پکیجهای آموزشی
2 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید.
لیست پکیجهای : جلوه ویژه با افتر افکت سطح آموزش : پیشرفته

پکیج آموزش اصلاح و تنظیم و درجه بندی رنگ
در افتر افکت سی اس6

شاید اکنون وقت آن رسیده است که برای تنظیم رنگ و نور ویدیوها و پروژه ها ، از خود افتر افکت استفاده کنند و نیازی به استفاده از برنامه های دیگر نداشته باشند.
6,000,000 ریال
این پکیج یا دوره آموزشی افتر افکت در مورد قواعد اصلی و پایه ای اصلاح و تنظیم و درجه بندی رنگ و نور میباشد. افرادی که با پکیج شماره 1 افتر افکت اکنون میدانند که این نرم افزار چه قابلیت ها و امکاناتی دارد ، شاید اکنون وقت آن رسیده است که برای تنظیم رنگ ...
این پکیج یا دوره آموزشی افتر افکت در مورد قواعد اصلی و پایه ای اصلاح و تنظیم و درجه بندی ر ...

این پکیج یا دوره آموزشی افتر افکت در مورد قواعد اصلی و پایه ای اصلاح و تنظیم و درجه بندی رنگ و نور میباشد. افرادی که با پکیج شماره 1 افتر افکت اکنون میدانند که این نرم افزار چه قابلیت ها و امکاناتی دارد ، شاید اکنون وقت آن رسیده است که برای تنظیم رنگ و نور ویدیوها و پروژه ها ، از خود افتر افکت استفاده کنند و نیازی به استفاده از برنامه های دیگر نداشته باشند.

یکی از دلایلی که موجب شد این پکیج ساخته شود ، این بود که شاید بسیاری از افترافکت کاران تا مدت ها نیازی به استفاده از نرم افزار تدوین فیلم دیگر نداشته باشند پس چه بهتر که تمام کارها را در همین نرم افزار انجام دهند.

نرم افزار افتر افکت سی اس6 درون خود مجموعه کاملی از افکت ها و قابلیت ها و تنظیماتی را دارد که هر کاربر آن میتواند براحتی رنگ و نور ویدیوها را اصلاح کرده و همچنین درجه بندی رنگ یا احساس دلخواه خود را نیز به مخاطب منتقل کند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد علم تنظیم و درجه بندی رنگ روی این لینک بزنید.

هر ویدیویی که رکورد میکنید بدون شک نیاز به تصحیح نور و رنگ و همچنین ارتقا کیفیت میباشد،صحنه هایی که ما با چشم میبینیم با تفاوت زیادی در دوربین ها ذخیره میشود،پس میبایست عملیات تصحیح و ارتقا کیفیت نور و رنگ را بر روی هر ویدویی که در مراسمات،تولید کلیپ و موزیک ویدیو،فیلمهای سینمایی و ... رکورد نموده ایم اعمال کنیم تا ویدیو به حالت استاندارد برسد.

در این مرحله باید بر روی هر کلیپ بصورت دستی و سفارشی مواردی مانند شدت نور و بالانس نورها را تنظیم نمود.

نکته مهم در علم تصحیح رنگ این است که شرایط نور و رنگ هر شات یا صحنه با صحنه دیگر ، دارای تفاوت است و حتما میبایست عملیات تصحیح رنگ و نور را در هر صحنه اعمال نمود و اصلا منطقی نیست که یک تنظیم یا افکت را بر روی تعداد کلیپ هایی که دارای حالات نوری و زمان های مختلف تصویربرداری متفاوت هستند را بصورت یکسان اجرا نمود چرا که هر تکنیک اصلاح رنگ با توجه به میزان نور و شرایط لوکشن ، متفاوت بوده و این اینکار موجب خراب شدن یا از استاندارد خارج شدن تصویر میشود.

اگر به تنظیم رنگ و نور ویدیوها در افترافکت علاقه داشته باشید، نکاتی که در این دوره گفته شده اند بسیار پایه ای و مفید میباشند.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
  • 1.1.آشنایی با مفاهیم Base
  • 2.1.شروع به کار 02-Ae
متاسفیم !

در حال حاضر نظری جهت نمایش موجود نمی باشد.

بازخورد و نتایج خود از دوره را بنویسید.

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

دوره های مرتبط

دوره ببین، تمرین کن، مسلط شو
5 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش پلاگین المنت تری دی Element3D در افتر افکت - ویدیو کوپایلت
4 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش پلاگین پارتیکولار Particular در افتر افکت - ویدیو کوپایلت
1 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه جلوه ویژه با افتر افکت دنبال کنید. پکیج آموزش مقدماتی و پایه ای قواعد افتر افکت سی اس6
Loading...