ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
مشاهده دوره‌ها
Loading...
دوره‌ها

آموزش طراحی‌ آلبوم عروس داماد - ژورنال - مراحل چندگانه

مراحل آموزش طراحی آلبوم یا ژورنال دیجیتال عروس، تبدیل به طراح شوید

برای طراح شدن باید اول نرم افزار فتوشاپ رو یاد بگیرید چون طراحی آلبوم عروس نیاز به خلاقیت گرافیکی و ترکیب تصاویر داره بعدش باید تنظیم و درجه بندی رنگ با کمرا راو رو یاد بگیرید چون عکسها با تنظیم رنگ قشنگتر میشن همین 2تا کافیه که یک طراح ماهر آلبوم دیجیتال عروس و داماد بشید اما یه سری نکته دیگه هم هست که توضیح دادم.

آلبوم یا ژورنال عروس چیه

اگه آلبومهای عکس قدیم رو توی ذهنتون بیارید، یادتونه عکسهایی در اندازه های 9*12 یا 13*18 رو در یک صفحه چندتا میزاشتیم، الان دیگه کمی قدیمی شده و عروس دامادهای امروزی به سراغ آلبوم هایی رفتن که اندازه یک شاهنامه بزرگه که بهشون آلبوم بزرگ تک برگ میگیم. در هر صفحه یک عکس گذاشته میشه و حداقل از 10تا برگ به عروس داماد تحویل میدن. با توجه به نوع طراحی و نوع عکسها، زیباییش چند برابره و البته برای تیمهای عکاسی و طراحی سود خوبی هم داره.

نمونه ای آلبوم های عروس داماد چاپ شدهنمونه ای آلبوم های عروس داماد چاپ شده

درآمد طراحی آلبوم عروس
شما بعنوان کسی که میخواید طراحی آلبوم عروس داماد رو یاد بگیرید باید بدونید که وقتی به مهارت کافی برسید از طریق راه های مختلف کسب درآمد میکنید. مثلا میتونید با آتلیه یا استودیوها بصورت ماهیانه یا پروژه ای کار کنید و صفرتاصد طراحی رو خودتون انجام بدین و یا بصورت یک فریلنسر با خود مشتری ها بصورت مستقیم کار کنید. خلاصه اینکه آتلیه ها خیلی نیاز به افرادی مثل شما دارن.

مراحل چندگانه یادگیری طراحی آلبوم عروس داماد یا ژورنال

البته که میشه بدون مقدمه و بدون دانش قبلی برید یه نرم افزار رو باز کرده و شروع به کنار هم گذاشتن عکسهای عروس و داماد کنید اما آیا اون زیبایی که آلبوم های حرفه‌ای دارن آلبوم شما هم داره؟

برای طراحی خیلی زیبا و حرفه‌ای این آلبوم نیاز دارید تا مراحلی رو بگذرونید و به تسلط برسید و در آخر کسب درآمد کنید البته اگه میخواید پول در بیارید.

 1. مدیریت عکسها
  قبل از طراحی لازمه تا بتونید پیش نمایش عکسها رو ببینید، گلچین کرده و توی ذهنتون با کنار هم قراردادن شون به نتیجه برسید که خوب در میان یا نه. این مدیریت معمولا با برنامه ای بنام ادوبی بریج انجام میشه.

  دوره رایگان آموزش نرم افزار ادوبی بریج Bridge
  مجموعه : بریج
  دوره رایگان آموزش نرم افزار ادوبی بریج Bridge
  اگه عکاس یا تدوینگر هستید و یا تعدادی زیادی عکس و فیلم دارید و میخواید در یک محیط برنامه راحت تر از پنجره های ویندوز و مک اونها رو ...
  02 ساعت و 55 دقیقه
  هدیه

 2. تنظیم و درجه بندی رنگ عکس
  100% عکسهایی که با دوربین گرفته میشن نیاز به 2 عملیات مهم بنام تنظیم رنگ و نور و درجه بندی رنگ دارن تا از مرحله‌ی خام به مرحله حرفه‌ای و جذاب برسن. انجام اینکار توسط برنامه‌هایی بنام کمرا راو ، لایتروم کلاسیک ، فتوشاپ انجام میشه.

  یادگیری کمرا راو ACR

  100% عکسها قبل از چاپ و استفاده حین طراحی باید توسط چنین برنامه ای دستکاری شوند. میتونید افکتهای رنگ زیبایی رو اعمال کنید و خیلی از مشکلات عکسها رو باهاش برطرف کنید.

  ...


 3. روتوش پوست و ترمیم
  در این مرحله باید ریز به ریز جزییات عکس از موها گرفته تا نوک پا مورد بررسی تیزبینانه قرار بگیره در اون حد که درون سفیدی چشم یا گوشه ناخون ها باید چک بشن و هر مشکلی که دیده میشه باید برطرف بشه چون این آلبوم بزرگ چاپ میشه و تمام این ایرادها براحتی دیده میشن اگه چیز بجا بمونه. تمام اینکار با نرم افزار فتوشاپ انجام میشه.

  7 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه فتوشاپ دنبال کنید.
  پکیج آموزش روتوش پوست و چهره در فتوشاپ
  مجموعه : فتوشاپ
  پکیج آموزش روتوش پوست و چهره در فتوشاپ
  قواعد کاملا پایه ای از انجام روتوش یا ترمیم عکس با نرم افزار فتوشاپ رو در این پکیج آموزشی یاد میگیرید اونهم بدون پلاگین یا فایلهای ...
  05 ساعت و 43 دقیقه
  25%4,990,000 ریال
  3,742,500 ریال
  ثانیه -
  دقیقه -
  ساعت -
  روز -

 4. طراحی حرفه‌ای
  در این مرحله عکسهاتون آماده شدن تا با تکنیک های حرفه‌ای کنار هم چیده بشن، باهم ترکیب بشن، مخلوط بشن، چیدمان و صفحه بندی روشون انجام بشه و آماده چاپ بشن. تمام اینکارها در مرحله آخر توسط فتوشاپ انجام میشه.

  یادگیری طراحی و گرافیک با فتوشاپ

  کاملترین و دقیقترین پکیجهای آموزشی فتوشاپ برای برداشتن گامها از صفر تا حرفه‌ای شدن.

  ...

چند ویدیو آموزشی از طراحی آلبوم

1.ویدیو توضیحی

مدت زمان ویدیو : 10دقیقه

 

2.آموزش کامل طراحی ژورنال عروسی با تم قرمز

مدت زمان ویدیو : 28دقیقه

 

3.آموزش طراحی ژورنال عروس و تکنیکهای ترکیب

مدت زمان ویدیو : 25دقیقه

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.