پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

3 آموزش دوربین نیکون Nikon D810 فارسی - هدیه

آموزشهایی از منو و تنظیمات دوربین عکاسی نیکون Nikon D810 فارسی به فارسی. توسط این ویدیوها و توضیحات و شناختی که از دوربین بدست میاورید میتوانید از آن بهتر استفاده کنید و کیفیت ضبط فیلمها و گرفتن عکسها را بالاتر ببرید و برخی مشکلات را خودتان برطرف کنید.

آموزش دوربین نیکون Nikon D810 - منو/تنظیمات بخش فیلمبرداری و ضبط صدا

دوربین نیکون دی810 دارای تنظیمات خیلی خوبی برای گرفتن فیلم/ویدیو میباشد که با تنظیم صحیح آنها میتوانیم کیفیت و دقت ویدیوها را بالاتر ببریم. در ویدیو زیر با انواع تنظیمات بخش فیلمبرداری این دوربین بخوبی آشنا میشوید.

مدت زمان ویدیو : 12دقیقه

 

آموزش دوربین نیکون Nikon D810 - منو/تنظیمات بخش Live View

این دوربین مجهز به یک LCD یا نمایشگر است که در آن میتوانیم قبل از گرفتن فیلم و عکس، دقیقا همان چیزی را که قرار است ذخیره شود، ببینیم و این یک مزیت عالی است اما تنظیماتی دارد که با انجام درستشان، اطلاعات بهتری در حالت پخش زنده نمایشگر خواهیم داشت. ویدیو آموزشی زیر توضیحات لازم را به شما میدهد.

مدت زمان ویدیو : 12دقیقه

 

آموزش دوربین نیکون Nikon D810 - منو/تنظیمات بخش نورسنجی

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

یک عکاس یا فیلمبردار که از دوربین نیکون دی810 استفاده میکند با بصورت کامل بر روی تنظیمات نورسنجی این دوربین مسلط باشد چون میزان وجود مشکلات نوری کاهش می یاید و در زمان فیلمبرداری نیز نور کم و زیاد نمیشود و تصاویر خیلی خوبی را میتواند ضبط کند. برای اینکه بتوانید مشکلات نوری در این دوربین را برطرف کنید ویدیو زیر توضیحات لازم را به شما میدهد.

پکیج آموزش دوربین نیکون Nikon D810 - منو و تنظیم
اگه دوربین نیکون D810 رو دارید پس احتمالا از خیلی از امکاناتش بیخبر هستید این پکیج آموزشی 100% این دوربین رو بهتون یاد میده تا عکس و فیلم بهتری باهاش
شماره پکیج : 0
تعداد دروس : 14
ورود به صفحه پکیج
پکیج آموزش دوربین نیکون Nikon D810 - منو و تنظیمات کامل

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.