ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
مشاهده دوره‌ها
Loading...
دوره‌ها

5 آموزش فیلمورا Filmora - هدیه

آموزشهای فیلمورا Filmora - هدیه

چندین ویدیو آموزشی نرم افزار فیلمورا Filmora برای افرادی که میخواهند با آن ویدیوهایشان را دستکاری یا تدوین کنند و کلیپ بسازند را در این قسمت میتوانید مشاهده کنید. این آموزشها پایه ای هستند.

خلاصه
در این صفحه به کمک چندین ویدیو آموزشی با نرم افزار فیلمورا و نحوه کارکردن آن آشنا میشوید تا اگر تمایل داشته باشید وقت بیشتری روی یادگرفتنش بگذارید.

کمی درباره نرم افزار فیلمورا

این نرم افزار توسط شرکت واندرشیر ساخته شده که در مدت زمان کوتاهی توانسته با سرعت خیلی خوبی که داره، با افکتها و امکاناتی که ایجاد کرده، در بین تدوینگرها خیلی محبوب بشه چون کارهایی که نرم افزارهای حرفه ای در زمان طولانی تری انجام میدن، فیلمورا در چند ثانیه انجامشون بده.

لینک مفید : فیلمورا filmora چیست - معرفی اجمالی

1.آموزش دانلود و نصب برنامه فیلمورا

اولین قدم در یادگیری و کار با فیلمورا ، دانلود و نصب کردن برنامه اش هست. در ویدیو آموزشی زیر مراحل نصب کردنش رو توضیح دادم تا بتونید روی ویندوز نصبش کنید و با آموزشهای بعدی باهاش ویدیو بسازید.

مدت زمان ویدیو : 7دقیقه

2.آموزش گرفتن خروجی در فیلمورا

خروجی یعنی کل پروژه ای که در نرم افزار فیلمورا filmora چیده ایم را به یک فایل مثلا mp4 تبدیل کنیم تا در همه ی دستگاه ها و یوتیوب، آپارات، اینستاگرام و تمام پلتفورم ها قابل پخش باشد. نرم افزار فیلمورا چندین حالت را برای خروجی آماده نموده تا هر کاربری به سادگی چند کلیک بتواند این کار را انجام دهد. در ویدیو آموزشی زیر تمام نکاتی که در مورد خروجی گرفتن از این برنامه را لازم است بدانید توضیح داده شده است.

مدت زمان ویدیو : 20دقیقه

در ادامه بحث خروجی گرفتن باید بدانید که فیلمورا کیفیت خیلی عالی را به ما خروجی میدهد اما حجم این فایل خروجی کمی زیاد است و میبایست کمی آنرا کاهش دهیم. البته میتوانیم در تنظیمات خروجی آن حجم را کم کنیم اما افت نسبی ایجاد میشود. پیشنهاد میکنم نه تنها برای فیلمورا بلکه برای کاهش حجم بدون افت کیفیت تمام ویدیوهایتان از نرم افزاری هندبریک استفاده کنید که در زیر لینک آن درج شده است :

لینک پکیج : پکیج آموزش هندبریک Handbrake - کاهش حجم و تبدیل ویدیو بدون افت کیفیت

3.آموزش 5 کات سینمایی در فیلمورا

بروزرسانی در 1403.02.04

کات یعنی برش زدن ویدیو. کات سینمایی یعنی نحوه قرارگرفتن برش ویدیو بعد از هم اما به نحوی که هرکدام از کاتها دارای معنی هستن و به دلایلی انجام میشن. در ویدیو آموزشی زیر با 5 نوع کات های سینمایی به نامهای استاندارد - کراس - اکشن - جی و ال که در فیلمورا میتونید انجام بدین آشنا میشید.

مدت زمان ویدیو : 11دقیقه

4.آموزش تنظیم رنگ پیشرفته در فیلمورا

بروزرسانی در 1403.02.04

فیلمورا هم مثل اغلب نرم افزارهای دیگه به بخشی برای تنظیم و درجه بندی رنگ مجهز شده که در هر نسخه ای که آپدیت میشه کاملتر و بهتر عمل میکنه. در ویدیو آموزشی زیر با نحوه این بخش و آزمایش کاراییش روی ویدیوها آشنا میشید.

5.آموزش انجام تایتل شناور رنگی در فیلمورا

بروزرسانی در 1403.02.04

حالا میخوام شما رو با یکی دیگه از تکنیکها و قابلیتهایی که در برنامه فیلمورا میتونید روی تایتل ها اجرا کنید آشناتون کنم. اسم این قابلیت رو گذاشتم تایتل شناور رنگی که در برخی پروژه ها خیلی کاربردی هست.

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

ویدیو ساخته شده با فیلمورا

پروژه ای که در پایین خواهید دید با تمام امکانات نرم افزار فیلمورا ساخته شده و فقط یک ایده از توانایی های این نرم افزاره. این پروژه در پکیجهای آموزشی اون توضیح داده شده که میتونید تهیه و انجامش بدین. این فقط یک شروع برای ساختن ویدیوهای حرفه ای تر با این برنامه است.

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.