برای خرید نسخه اصلی و اوریجینال نرم افزار فیلمورا Filmora میتونید از این صفحه کمک بگیرید.

درسته که در اینترنت به راحتی میشه نسخه های غیر اصلی این نرم افزار رو دانلود و استفاده کرد ولی نرم افزار فیلمورا پولیه و اگر به دنبال بدست آوردن رضایت صاحبش هستید بهتره که هزینه اش رو پرداخت کنید.

حالت های مختلف خرید
نسخه اصلی فیلمورا.

شرکت واندرشیر که تولید کننده این نرم افزاره به حالت کلی به دو صورت قیمت گذاری کرده :

حالت های مختلف خرید نرم افزار فیلمورا در ایران

 • حالت Indivisuals
  خرید لایسنس به صورت تک مثلا برای یک نفر
 • حالت Team & Business
  خرید بصورت تیمی و تجاری که اغلب برای جاهایی مثل شرکت ها و مراکزی هست که روی چندین سیستم و همزمان چند کاربر میخوان ازش استفاده کنن. 

قیمت های نسخه اصلی
نرم افزار فیلمورا.

شرکت واندرشیر برای فروش فیلمورا سه حالت قیمت مشخص کرده که هر کدوم با دیگری در شرایطی متفاوته.

قیمت های نرم افزار فیلمورا

 • MONTH PLAN
  مجوز استفاده از نرم افزار فیلمورا به صورت پرداخت ماهیانه ( پرداخت هر ماه یکبار ) که شرایطش دقیقا مثل ANNUAL PLAN هست
 • ANNUAL PLAN
  مجوز استفاده از نرم افزار فیلمورا بصورت سالیانه با امکان تمدید مجدد
 • PERPETUAL PLAN
  مجوز استفاده از نرم افزار فیلمورا به صورت دائمی و بدون هزینه مجدد برای همان نسخه

تفاوت ANNUAL PLAN با 
PERPETUAL PLAN.

نکته ای که باید یادتون بمونه اینه، وقتی میگن قیمت یک نرم افزار برای یکسال یا یکماه، یعنی اگر سر ماه بعدی یا سر سال بعدی هزینه مشخص شده رو پرداخت نکنی، نرم افزار از کار میوفته. این قانون فروش برخی شرکت ها هست و همشون اینطور نیستن.

همونطور که در جدول بالا دیدین فیلمورا دو تا قیمت داره برای یکسال ولی قیمتشون باهم فرق میکنه. 

 • نوع ANNUAL PLAN قیمتش پایینتره ولی باید هر سال تمدیدش کرده و هزینه رو مجدد پرداخت کنید ولی همیشه جدیدترین نسخه رو اجازه میده آپدیت کنی و ارتقا هم بدی
 • نوع PERPETUAL PLAN با پرداخت این مبلغ، نرم افزار برای همیشه متعلق به شما میشه و نیازی به پرداخت مجدد برای اون نسخه نیست ولی برای دانلود نسخه جدید میبایست هزینه رو عینا مجدد پرداخت کنید که پایینتر توضیح میدم

پرداخت پول برای آپدیت و
ارتقا های بعدی.

برای استفاده از نرم افزار فیلمورا تفاوت هایی در آپدیت و ارتقا نسخه های بعدی وجود داره :

پرداخت پول برای استفاده نسخه های جدید و بعدی فیلموورا

وقتی نوع MONTH PLAN و ANNUAL PLAN رو میخرید، فیلمورا تعهد میکنه تا زمانی که به پرداخت هاتون رو بصورت ماهیانه و سالیانه ادامه بدین هر نسخه ارتقا و آپدیت بعدی که اومد شما بدون هزینه اضافه بتونید آپدیت بشید البته اگه مجوز فعال باشه.

اما در نوع PERPETUAL PLAN فرض کنیم الان نسخه 11 هست و شما خریداری کردین، بشما اجازه میده که فقط آپدیت های مربوط به همون نسخه ای که خریداری کردین رو دریافت کنید و اگه نسخه بعدی یعنی 12 رو تولید کنه شما باید مجددا یک هزینه کامل برای نسخه 12 پرداخت کنید.

اجرا نشدن فیلمورا در صورت
عدم پرداخت.

وقتی که یکی از دو نوع MONTH PLAN و ANNUAL PLAN رو خرید کنی اگه هزینه ماه یا سال بعد رو پرداخت نکنی، نرم افزار اجرا نمیشه. مثلا در پرداخت ماهیانه اگر بعد از گذشت 30 روز، هزینه مجدد 30 روز آینده رو ندی نرم افزار اتوماتیک از کار میوفته حتی اگه اینترنت رو قطع کنی چون در ساختار لایسنس این برنامه در زمان نصب و فعال شدن این تایمر وجود داره. برای لایسنس ANNUAL PLAN هم همینطوره و باید قبل از فرا رسیدن انتهای سال، پرداختش انجام بشه.

اما در نسخه PERPETUAL PLAN نرم افزار از کار نمی افته و دائمی کار میکنه. این موارد قوانین شرکت واندرشیر هستند.

مزیت های استفاده از
نسخه اصلی فیلمورا.

بدون در نظر گرفتن احساس آرامشی که از استفاده نرم افزار با رضایت تولید کننده اون بدست میاد، واندرشیر امتیازات خوبی رو برای کسانی که هزینه نرم افزارش رو پرداخت میکنن بوجود آورده :

 • ارتقا و آپدیت به نسخه های بعدی با توجه به شرایط نوشته شده.
 • امکان دانلود تعداد فراوانی فوتیج و موزیک و امکان استفاده در پروژه ها که خیلی ارزشمنده.
 • امکان استفاده از پلاگین های بوریس و نیو بلو برای اجرا جلوه های ویژه.
 • پشتیبانی راه دور و امکان رفع مشکلات احتمالی بصورت مستقیم.
 • دانلود قالب های آماده بسیار زیبا و حرفه ای که موجب بالاتر رفتن ارزش ویدیوها میشه.

خرید کدام نوع لایسنس بهتره ؟

باید شرایطی که دارید رو بررسی کنید. چند تا طرز فکر و پیشنهادی که از خریداران داشتیم رو بهت میگم شاید با اونها مشابه بودی :

 • اگه نگرانی که ممکنه سال بعد نتونی دوباره هزینه کامل پرداخت کنی پس باید نوع PERPETUAL PLAN رو بگیری تا نرم افزار بصورت دائمی برای خودت باشه.
 • اگه دوست داری دائما جدیدترین نسخه رو داشته باشی و هزینه کمتری بدی پس گزینه ANNUAL PLAN رو خرید کن.
 • اصلا به گزینه ماهیانه فکر نکن چون نمیصرفه. فکر کن ماهی مثلا 10 دلار برای 12 ماه میشه 120 دلار اما در نوع ANNUAL PLAN حدودا 50 دلار پرداخت میکنی.

چند پرسش و پاسخ قبل از خرید

برای خریداران نسخه اصلی فیلمورا همیشه سوالاتی وجود داره. لیست پرسش و پاسخ های شفاف قبل از خرید رو حتما مطالعه کنید : 

نوعی از لایسنس فیلمورا که بصورت دائمیه و نیاز به تمدید نداره. این نوع امکان دریافت نسخه های بعدی و جدیدتر رو نداره و اگر لازم داشته باشید باید مجدد هزینه کامل پرداخت کنید. برای افرادی خوبه که میخوان نرم افزار رو دائمی داشته باشن و از کار نیوفته حتی اگه هزینه مجددی پرداخت نکنن.

آپدیت یعنی مثلا اگر نسخه 11 رو خریدین تا زمانی که فیلمورا برای همون نسخه 11 سری جدید تولید میکنه شما هم میتونید دریافتش کنید اما اگه نسخه 11 بشه 12، برای رفتن به نسخه 12 عملیات ارتقا انجام میشه و دیگه آپدیت گفته نمیشه.

خیر. در زمان خرید باید دقت کنید که برای کدام سیستم عامل ویندوز یا مک قصد استفاده دارید. در صورت خرید، امکان تغییر سیستم عامل وجود نداره و باید ازش استفاده کنید. این امکان نیست که اگر برای ویندوز خرید کرده باشید بعدش برید و در مک هم بخواید ازش استفاده کنید.

از لحاظ کارایی هیچ تفاوتی با نسخه خریداری شده نداره.

در نسخه آزمایشی حین خروجی گرفتن یک لوگو یا واترمارک ثبت میشه که نشون میده از نسخه آزمایشی استفاده شده. 

اگر با نسخه آزمایشی پروژه هایی بسازید، چنانچه بعدش لایسنس اصلی رو بخرید میتونید با همون پروژه ها ادامه بدین و مشکلی براشون پیش نمیاد.

نوع نسخه رو با توجه به این صفحه انتخاب و به ما در چت آنلاین اعلام کنید. پس از تایید و پرداخت مبلغ، طی 2 روز کاری ف خریداری برای شما انجام میشه.

بله. به شرطی که از روی سیستم قبلی پاک و یا غیر فعال شود.

خیر. بصورت نامحدود میتونید روی سیستمی که دارید فیلمورا را مجدد نصب کنید.

فقط در نوع پرداخت با هم تفاوت دارن.

روی این لینک بزنید.

روی این لینک بزنید.

ابتدا نوع لایسنس خود را انتخاب کنید. در چت آنلاین به کارشناسان اعلام نموده تا قیمت روز به شما اعلام گردد. در صورت توافق شماره کارت جهت واریز به شما اعلام میشود، پرداخت مینمایید و پس از 4 روز، لایسنس تقدیم به شما خواهد شد و یکی از مشتریان ما میشوید.

banner 111179.db61