پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزشهای کاربردی پریمیر پرو برای اینستاگرام instagram

پریمیر پرو یکی از بهترین نرم افزارهایی است که ادمین و مدیران پیج های اینستاگرام instagram میتوانند از آن برای ساختن انواع محتوا و تدوین ویدیو و اجرای تکنیک ها استفاده کنند. به همین دلیل در این صفحه چندین آموزش و نکته کاربردی که برای همه این افراد کاربردی هستند را آموزش میدهیم.

آموزش شماره 1 پریمیر پرو برای اینستاگرام - ساختن پست مربعی و استوری از ویدیوهای معمولی با هوش مصنوعی Auto Reframe

در پریمیر پرو قابلیتی به نام اوتو ریفریم Auto Reframe اضافه شده که به نوعی یک هوش مصنوعی محسوب میشود. از این قابلیت برای تبدیل هر ویدیویی به یک پست مربعی و یا پست ایستاده و یا استوری اینستاگرام استفاده میشود. مزیت این قابلیت هوش مصنوعی و اتوماتیک بودن آن است. بصورت هوشمند به دنبال سوژه میرود و نیازی به ترک Tracking سوژه نیست. ویدیو زیر این قابلیت را به شما آموزش میدهید.

 

آموزش شماره 2 پریمیر پرو برای اینستاگرام  - بهترین تنظیمات خروجی برای ریلز و پست و استوری

یکی از دغدغه های تدوینگران پریمیر پرو ، گرفتن خروجی برای اینستاگرام است اما خیلی افراد متوجه افت شدید کیفیت ویدیوها بعد از آپلود شدن میشوند. ویدیو زیر بهترین تنظیمات خروجی پریمیر پرو برای انواع ویدیو های ریلز ، پست و استوری اینستاگرام را به شما آموزش میدهد. منبعد مشکلی نخواهید داشت.

 

سوالات متداول

اگر فرض کنیم که در خود برنامه ، تنظیم آپلود با کیفیت فعال باشد، یکی از دلایل میتواند بیت ریتی باشد که در ویدیو توضیح داده شد. اینستاگرام سعی میکند بیت ریت را به چیزی که میخواهد برساند ، پس ویدیو را یکبار تبدیل میکند و در نتیجه افت خواهد کرد.

بخاطر فضاهای رنگی و تنظیماتی هست که شما انجام دادین و یا شاید باید تغییرشون بدین. پنجره لومتری کالر رو باز کنید و کارهای زیر رو بررسی کنید :

  1. در تب Setting تیک گزینه Display color managment رو فعال کنید
  2. در قسمت Source Clip و Sequence دقت کنید که Color Space روی گزینه Rec709 تنظیم باشن.
  3. در تب Export و قسمت Effects دقت کنید که هیچکدام از گزینه ها فعال نباشند. 

آموزش شماره 3 - رفع مشکل بهم ریختن رنگ های خروجی بعد از آپلود در اینستاگرام

بروز رسانی در 1402/10/26

یکی از مشکلاتی که برخی تولیدکنندگان محتوا برای اینستاگرام بعد از خروجی گرفتن از پریمیر پرو با آن روبرو میشوند بهم ریختن یا تغییر رنگ ها بعد از آپلود نمودن پست و استوری میباشد. این مشکل از پریمیر پرو نیست و شما باید فضاهای رنگی سکانس و کلیپ و پروژه را در پریمیر پرو به درستی تنظیم کنید تا این مشکل رخ ندهد. در ویدیو زیر روش تنظیمات صحیح فضای رنگی را آموزش داده ایم.

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید