برای ریست کردن پریمیرپرو اول برنامه رو ببندین، روی کیبورد همزمان کلیدهای ALT+SHIFT رو نگه داشته و پریمیرپرو رو اجرا کنید، پنجره ریست میاد همه تیکها رو فعال کرده و اوکی کنید، کلیدهای کیبورد رو رها کنید. تمام شد. نکات بیشترش رو در همین صفحه یاد بگیرید.

دلایل ریست نمودن پریمیرپرو

  • چون در دراز مدت و کار با این نرم افزار تنظیماتش ممکن است قاطی کند و همچنین فایل هایی را بسازد که حتما باید حذف شوند و الی در کارکرد برنامه تداخل ایجاد میکنند.
  • ممکنه تغییرات زیادی در این برنامه انجام داده باشید و حال بخواید بدون اینکه حذف و دوباره نصبش کنید ٬ تنظیمات رو برگردونید.
  • گاها با اینکار سرعت پخش و کار کردن با نرم افزار بیشتر میشه.
  • ممکنه WORK SPACE رو خیلی دستکاری کرده باشید و الان پشیمان هستید و میخواید بشه مثل روز اولش.

آموزش ویدیویی ریست نمودن پریمیرپرو

اینکار به سادگی انجام میشود. ابتدا پریمیر پرو را ببندید. اکنون روی کیبورد در ویندوز کلید های ALT + SHIFT و در کامپیوترهای مک کلیدهای OPTION+SHIFT را نگدارید و تا نگفته ام رها نکنید. حالا روی آیکون برنامه دابل کلیک کرده یا آنرا اجرا کنید. صبر کنید تا پنجره بازگشت به تنظیمات اولیه ظاهر شود. اگر ظاهر شد٬ دو تا کلیدی که گفتم رو رها کنید. حالا با موس یک سری از گزینه هایی که در ویدیو آموزشی زیر میگم رو فعال کنید تا ریست به درستی انجام بشه.

مدت زمان ویدیو : 2دقیقه

سوالات پرتکرار

خیر. اصلا. نگران نباشید.

نامحدود و مشکلی رخ نمیده.

نگران نباش. الان مثل زمانیه که برنامه تازه نصب شده و نگار هیچ پروژه ای داخلش کار نشده. کافیه از منوی FILE > OPEN پروژه رو در کامپیوتر پیدا کنی یا از داخل پنجره های سیستم عمال بری و روی فایل پروژه های قبلی دابل کلیک کنی تا در پریمیر پرو باز بشه.

خیر.