ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
مشاهده دوره‌ها
Loading...
دوره‌ها

آموزش ساخت تیتراژ پریمیر پرو - رولی/پایانی/ایده های جذاب

آموزش ساخت تیتراژ پریمیرپرو - رولی/پایانی/ایده های جذاب

برای ساخت تیتراژ انتهایی یا پایانی در پریمیر پرو ابتدا SAFE MARGIN رو فعال کنید تا نوشته ها از لبه بیرون نزنه حالا برید پنجره ESSENTIAL GRAPHICS یک لایه جدید درست کنید. عنوان بالای تیتراژ رو بنویسید و 2 تا ستون برای اسامی واقعی و اسامی داخل فیلم ایجاد کنید و روبروی هم تراز کنید. در نهایت گزینه های POST ROLL رو بزنید تا انیمیشن فعال بشه. کار تمام شد میتونید تیتراژ رو نگاه کنید.

تیتراژ پایانی یا رولی چیست؟

اگه به انتهای فیلم های سینمایی و سریال ها دقت کنید ، اسامی تمام بازیگران و دست اندرکاران اون فیلم رو نمایش میدن که به اون تیتراژ پایان میگیم. در واقع تیتراژ بخشی جدانشدنی از هر پروژه فیلم و سریال هست. حتی خیلی ها در در انتهای موزیک ویدیو و فیلم های عروسی هم میزارن که هیچ مشکلی نداره و اتفاقا خوبه که کار معرفی تیم سازنده رو بخونی انجام میده.

آموزش ساخت تیتراژ پایانی فیلم در پریمیر پرو - بالا رونده یا رولی

احتمالا شما هم تدوینگر پریمیر پرو هستید و میخواید یاد بگیرید که انتهای فیلم و سریال یا پروژه های ویدیویی از تیتراژ پایانی استفاده کنید. برای ساختن تیتراژ در پریمیر پرو باید قبلش سیف مارجین رو فعال کنید تا چارچوب قرار گرفتن نوشته ها مشخص بشه. بعد از این باید نام اصلی افراد رو بنویسید و مقابلشون نام اونها که در پروژه ویدیویی استفاده شده. بقیه آموزش رو در ویدیو زیر ببینید.

 

ایده های جذاب تیتراژ پایانی و شروع

بعد از مدتی که تیتراژ های پایانی رو در پریمیر پرو ساختید ، کم کم خسته میشید و میگید که اینها همشون مثل هم هستند و دیگه تکراری شدن. خبر خوبی براتون دارم. سایتی هست که میتونید ازش ایده های خیلی حرفه ای و جذابی بگیرید و سعی کنید که مثل اون تیتراژ های پایانی و حتی ابتدای ویدیو ها رو بسازید.

 

منبع ایده ها

همونطور که چندتا ویدیو بالا رو دیدین احتمالا متوجه شدین که دنیای ساختن تیتراژ و ایده هایی که میشه در اونها اجرا کرد چقدر وسعیه. به همین دلیل لینکی رو براتون آماده کردم تا با دیدنش ذوق استفاده و یا شاید ساختن تیتراژها رو در شما بیدار کنم :

لینک مفید : نمونه تیتراژهای حرفه ای

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.