پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

روش غیرفعال کردن پلاگین یا افکت در پریمیر پرو - Plugin

برای غیر فعال کردن موقت پلاگین یا افکت نصب شده در پریمیر پرو ابتدا به پنجره Effects برید. کنار اسم پنجره روی آیکون 3خط بزنید و گزینه Video Effect Manager رو بزنید. در لیست افکت ها تیک کنار هر کدام رو خواستید غیرفعال کنید و اوکی بزنید. افکت از همون لحظه غیر فعال میشه.

پلاگین پریمیر پرو چیه؟

این نرم افزار موقعی که نصب میشه به همراهش تعدادی زیادی ویدیو افکت نصب میکنه. تدوینگرها بعد از مدتی ممکنه نیاز به ویدیو افکت های دیگه ای هم داشته باشن. حالا باید فایل نصب شونده بخرن یا دانلود کنن و به پریمیر پرو اضافه کنن. ویدیو افکت هایی که به این روش به پریمیر پرو اضافه میشن ، بهشون میگیم پلاگین پریمیر پرو.

لینک مفید

چگونه پلاگین پریمیر پرو را غیر فعال کنیم؟

قبل از شروع به این کار باید بدانید که نمیتوانید ویدیو افکت های خود پریمیر پرو را غیر فعال کنید و فقط پلاگین هایی که روی آن نصب کرده اید امکان غیرفعال شدن دارند.

  1. به پنجره Effect بروید.
  2. کنار نام پنجره روی 3خط کلیک کرده و گزینه Video Effect Manager را بزنید
  3. لیست تمام ویدیو افکت هایی که نصب کرده اید ظاهر میشود.
  4. تیک یکی یا چند تا از آنها را بردارید و کلید اوکی را بزنید و غیرفعال میشوند.
  5. دوباره میتوانید تیک آنها را بگذارید تا فعال شوند
  6. برای فعال کردن مجدد پریمیر پرو باید بسته و مجدد باز شوند.

ویدیو آموزشی زیر اینکار با یه شما نمایش میدهد :

 

لینک های مفید

سوالات متداول

خیر.

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید