پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

قیمت و خرید پریمیر پرو Premiere Pro : لایسنس اکانت اورجینال و اصلی

احتمالا اگر قصد خرید نسخه اصلی و اورجینال پریمیر پرو Premiere pro را دارید و میخواهید بدانید که فرق نسخه اصلی با غیراصل و کرک شده چیست، لایسنس اصلی پریمیر پرو چیست ، قیمت پریمیر پرو چقدر است ، مدت زمان استفاده از نسخه اصلی چه مدت است ، این صفحه برای شما آماده شده است. 

لایسنس اصلی پریمیر پرو چیست.

اغلب نرم افزارهای تولید شده توسط شرکتی مانند ادوبی رایگان نیستند و برای استفاده از آنها می بایست هزینه بپردازیم. اگر هم اکنون در سیستم شما پریمیر پرو وجود دارد و هزینه ای منطقی بابت آن پرداخت ننموده اید (منظور هزینه ای حدود چند میلیون تومان است) پس در حال استفاده از نسخه کرک Crack شده غیر اصلی آن هستید.

لایسنس یک مجوز الکترونیکی برای استفاده از تمام امکانات پریمیر پرو میباشد که از شرکت ادوبی توسط مانی سافت برای شما خریداری می شود. با این مجوز به مدت 1 سال از این نرم افزار با تمام امکانات آفلاین و آنلاین آن استفاده خواهید نمود همچنین ما در کنار این اموزش، اموزش حذف نرم افزار ادوبی را در اختیار شما قرار داده ایم.

در ادامه امتیازات استفاده از این مجوز را بیشتر شرح خواهیم داد.

مدت زمان استفاده از
لایسنس پریمیر پرو.

لایسنس این نرم افزار دارای دو نوع محدودیت زمانی میباشد :

 1. یک ماهه.
  تمام امکانات به مدت یکماه در اختیار شما قرار می گیرد، نرم افزار را نصب میکنید و بدون محدودیت استفاده خواهید نمود. 
 2. یک ساله.
  با انتخاب این گزینه، نرم افزار پریمیر پرو به مدت یک سال در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

قوانین نصب پریمیر پرو اصلی
در سیستم ها.

طبق قانون شرکت ادوبی، وقتی که لایسنس اصلی پریمیر پرو را خریداری میکنید مجاز هستید که به صورت همزمان بر روی دو دستگاه از آن استفاده نمایید. شرایط دقیقتر را ملاحظه فرمایید :

 • یک سیستم ویندوزی و یک سیستم مک که می شود دو سیستم و مشکلی ندارد.
 • دو سیستم ویندوزی جداگانه که می شود دو سیستم و مشکلی ندارد.
 • یک سیستم ویندوز و یک سیستم عامل مجازی دیگر در همان سیستم می شود که میشود دو سیستم و مشکلی ندارد.
 • یک سیستم مک و یک سیستم عامل مجازی درون آن که می شود دو سیستم و موردی ندارد.
 • دو سیستم مک که مشکلی ندارد.
 • سیستم عامل مجازی نیز به عنوان یک سیستم واقعی محاسبه خواهد شد.
 • تعداد دفعات نصب به صورت نامحدود است یعنی هر تعداد بار که نیازمند حذف و نصب مجدد باشید مشکلی رخ نخواهد داد و مجاز هستید.

امتیازات ویژه برای خریداران لایسنس
اورجینال پریمیر پرو.

 • جدیدترین آپدیت ها و تغییرات را زودتر از دیگران دریافت خواهید نمود.
 • هر سوالی داشته باشید پشتیبان شرکت ادوبی پاسخ خواهد داد.
 • یک کنترل پنل خواهید داشت که مدت زمان استفاده و تعداد دستگاه های نصب شده را مشاهده کنید.
 • امکان نصب نسخه آزمایشی جدید از نسخه فعلی را دارید.
 • میتوانید نیازهای خود را بعنوان پیشنهاد به ادوبی اعلام کنید تا به نرم افزار اضافه شوند.
 • امکان اتصال از راه دور توسط شرکت ادوبی بر روی سیستم شما وجود دارد.
 • عضویت در تالار گفتگوهای فنی برای شما بصورت اتوماتیک ایجاد میشود.

ویدیو معرفی نرم افزار آپدیت
کننده پریمیر پرو.

در گذشته برای فعال نمودن نسخه اصلی نرم افزارهایی پریمیر پرو یک شماره سریال به مشتری ارائه و درون نرم افزار ثبت میشد اما به دلیل وجود سارقین و کرک کننده ها، این روش تغییر نمود. حالا پس از خرید لایسنس می بایست نرم افزاری بنام کریتیو کلود Creative Cloud را قبل از هر کاری نصب نمایید. در صورتی که نرم افزار پریمیر را بر روی سیستم خود نصب کرده اید و میخواهید این نرم افزار را یاد بگیرید، اموزش صفر تا صد پریمیر به شما کمک میکند تا امکانات و قابلیت های پریمیر را یادبگیرید.

پرسش و پاسخ

در حالت کلی بله. برخی امکانات هم نیازمند لایسنس و هم نیازمند اتصال به اینترنت ولی تدوین فیلم و استفاده از افکت ها و بسیاری قابلیت های دیگر نیازی به لایسنس ندارند.

بطور مثال قابلیت تبدیل گفتار به زیرنویس حتما لایسنس لازم دارد.

اگر نسخه قفل شکسته نیاز به آپدیت داشته باشد، آنرا آپدیت خواهد نمود و اگر آخرین نسخه را نصب نموده باشید، لایسنس را روی آن فعال می نماید و از آن به بعد نسخه اصلی فعال خواهد شد.

بله. با خرید لایسنس از ما، در زمان پشتیبانی راهنمایی خواهید شد. 

بله.

برای فعالسازی اولیه و همچنین هر 15 روز یکبار نیز نیاز دارد.

بله. مگر اینکه اینترنت ملی اجرا شود که در آن صورت هیچ سایت خارجی باز نخواهد شد.

خیر.

با ایمیل و رمز خود وارد نرم افزار کریتیو کلود می شوید و این نرم افزار امکان کرک شدن ندارد و مستقیم از سایت ادوبی اطلاعات را می گیرد. این نشانه اصالت لایسنس پریمیر پرو میباشد.

بله. لایسنس یک ساله میباشد و مبلغ سال بعد، همان زمان مشخص خواهد شد.

محصولات ادوبی که پریمیر پرو یکی از آنها میباشد، کاملا به صورت مجازی ارائه شده و فاقد جعبه یا دیسک هستند.

گاها این شرکت تخفیفات مناسبی را به مشتریان خود اعلام خواهد نمود، چنانچه اعلام شود ما نیز اعلام مینماییم. در شبکه های مجازی ما را دنبال کنید.

نرم افزار پریمیر پرو یک برنامه رایگان نیست و برای استفاده از آن باید پول پرداخت کنید، این قانون شرکت تولید کننده آن یعنی ادوبی است.

اگر در حال حاضر این برنامه را روی سیستم خود دارید و هزینه زیادی بابت آن پرداخت ننموده اید، یعنی نسخه قفل شکسته یا کرک شده Cracked یا غیر اصل آن را استفاده می کنید. این نوع استفاده از جهات متعددی صحیح نیست، در ادامه آنها را توضیح میدهیم.

 • رسیدن به پاسخ تمام سوالات نرم افزاری
  فرض کنید شما نیز مانند هزاران هنرجوی دیگر مانی سافت، پکیج های آموزشی تهیه نموده اید، حین مشاهده و تمرین، سوالات و مشکلاتی برای شما ایجاد خواهد شد، خوشحال هستید که می توانید با استاد در ارتباط بوده و در مدت مشخص نسبت به ارسال نموده کار یا پرسیدن سوالهای مکرر به نتایجی برسید. در مورد نرم افزار پریمیر پرو هم چنین است که اگر در حین کار با نرم افزار با خطا یا مشکلاتی روبرو شوید بدون گشتن های فراوان در اینترنت، مستقیم به سراغ ادوبی رفته و از آنها سوال خواهید پرسید و به نتایج می رسید.
 • در امان ماندن از آلودگی ویروسی و باج افزار
  هر کرک یا نسخه قفل شکسته نرم افزار با دلیلی در اینترنت قرار داده شده است، چون نسخه اصلی برای ما مقداری گران است پس بدون شک حتما به سراغ نسخه غیر قانونی یا کرک شده می رویم، افرادی که نرم افزار را کرک می نماید اهداف متعددی دارند که یکی از آنها، نفوذ به سیستم و سرقت اطلاعات شخصی، اطلاعات بانکی است.
  برخی تصور میکنند که من در سیستمم چیز مهمی ندارم که کسی بخواهد آن ها را سرقت کند، در این لحظه ممکن است چنین تصوری صحیح باشد اما همینکه سخت مشغول کار بشوید و کم کم اطلاعاتی را بدست بیاورید که از لحاظ معنوی و تکنیکی مهم هستند، دیگر نمی توان مثل گذشته تصور ساده ای داشت، هر لحظه ممکن است شخص نفوذ کننده، تمام عکس ها و فیلمها ، موزیک ها را قفل کند، بله، برای خود دانلود نمی کند، آنها را قفل خواهد نمود که به هیچ روشی امکان باز گشت شان وجود ندارد، به این کار اخاذی توسط باج افزارهای اینترنتی گفته می شود. پیشنهاد داشتن یک آنتی ویروس اصلی و نه کرک شده و ارزان به همراه فایروال حرفه ای را به شما داریم اگر از نرم افزارهای قفل شکسته و کرک شده استفاده می کنید.
 • آنالیز پروژه های معیوب 
  وقتی که حرفه ای تر می شوید، ممکن است مدت زمان چند هفته را روی یک پروژه وقت بگذارید، به دلایل متعدد این پروژه احتمالا خراب شدن دارد، البته مانی سافت در آموزش هایش روش های پشتیبان گیری و ذخیره سازی را ارائه نموده اما باز هم احتمال خراب شدن یک پروژه وجود دارد، در این شرایط اگر نسخه اصلی داشته باشید، شرکت ادوبی تمام سعی خود را برای ترمیم آن می نماید که خیلی با ارزش است در قبال هزینه ای که برای یکسال آن می پردازید.
 • ارزش معنوی
  اگر شما پروژه هایی را بسازید که از طریق آنها کسب درآمد دارید، افرادی بدون رضایت از آنها استفاده نموده و در فضای اینترنت منتشر کنند چه احساسی خواهید داشت؟ بدون شک اگر زحمت فراوانی کشیده باشید حتما نگران می شوید، شرکت ادوبی و سایر تولیدکنندگان نرم افزار و آموزش نیز به همین صورت هستند.

خوب نیست و اصلا توصیه نمی شود. نرم افزارهای کرک شده منبع ورود انواع آلودگی های خطرناک برای اطلاعات مهم سیستم هستند. در واقع شما درب منزل را به روی سارقین باز نموده و اجازه سرقت داده اید.

از نسخه اصلی میتوانید به مدت 7 روز در ویندوز با مک استفاده کنید ولی پس از آن میبایست نسخه اصلی را بخرید.

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید