پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

تکنیک برش/کراپ دایره با پریمیرپرو - ویدیو داخل دایره - Essential graphics

برو به پنجره ESSENTIAL GRAPHIC و یه لایه جدید از نوع ELLIPSE درست کن. از پنجره PROJECT یه ویدیو بکش زیر دایره توی همون ESSENTIAL GRAPHICS. حالا لایه دایره رو انتخاب کن و از تنظیماتش گزینه MASK WITH SHAPE رو بزن. به همین راحتی ویدیو میوفته توی همون دایره. حالا میتونی دایره رو تنظیم کنی و حتی ویدیو رو هم جابجا کنی. میتونی به دایره حاشیه بدی و کارهای جذاب دیگه. نمیخواد از افکت ها هم استفاده کنی چون این روش عالیه.

چطور با پریمیر پرو برش یا کراپ دایره ای بزنیم و ویدیو رو بندازیم داخل دایره ؟

به اینکار میگیم کراپ دایره ای. قبلا ها با افکت های پریمیر پرو انجام میشد اما از روزی که پنجره ESSENTIAL GRAPHICS اومده من دیگه سراغ افکت ها نمیرم چون افکت ها کمی کارم رو سنگین میکردن و کمی هم دستم بسته تر میشد و این بود که با چند کلیک ساده میتونیم ویدیو رو بندازیم توی یک دایره اما نه یه دایره ی ساده بلکه کلی تنظیم داریم که میتونیم هم حرکتش بدیم ، انیمیشن بدیم ، رنگ حاشیه بدیم و کلی کار دیگه.

من به روش ویدیو آموزشی اینکارو خیلی سریع و حرفه ای انجام میدم و نکاتی بیشتری داخل ویدیو گفتم.

 

مزیت استفاده از ESSENTIAL GRAPHICS برای کراپ دایره ای بجای ویدیو افکت ها

  • رندر لازم نداره و سریعتره
  • میتونیم به موگارت تبدیلش کنیم و برای دوستامون بفرستیم
  • هر لحظه در هر پریمیر پرو براحتی دوباره ادیت میشه
  • نیازی به افکت خاصی نداره چون ممکنه افکت ها روزی از پریمیر پرو حذف بشن
  • دستمون کاملا بازه
  • بدون تغییرات در تایم لاین میتونیم ویدیو رو تغییر بدیم

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید