پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزشهای دوربین سونی SONY2500 فارسی - هدیه

آموزشهایی از منو و تنظیمات دوربین فیلمبرداری سونی SONY MC2500 به فارسی. توسط این ویدیوها و توضیحات و شناختی که از دوربین بدست میاورید میتوانید از آن بهتر استفاده کنید و کیفیت ضبط فیلمها را بالاتر ببرید و برخی مشکلات را خودتان برطرف کنید.

آموزش فارسی دوربین سونی MC2500 - تنظیمات مهم رینگ

رینگ در این دوربین دارای تنظیماتی است که وابسته به گزینه های نرم افزاری آن میباشد. وظایف رینگ را در زمان چرخش میتوانیم تغییر دهیم تا در صورت نیاز بعنوان کنترل سرعت یا تغییر نور و کارهای دیگری انجام وظیفه نماید.

مدت زمان ویدیو : 8دقیقه

 

آموزش فارسی دوربین سونی MC2500 - تنظیمات کلیدهای رکورد

در تنظیمات و منوهای این دوربین برای دکمه رکورد یا همان ضبط کردن ویدیو آپشنهایی گذاشته شده است که با تغییر در آنها ، میتوانیم در نحوه ضبط فیلمها تغییراتی را ایجاد کنیم. در ویدیو زیر مشاهده کنید.

مدت زمان ویدیو : 2دقیقه

 

آموزش فارسی دوربین سونی MC2500 - تنظیمات قسمت پخش و ضبط صدا

این دوربین دارای تنظیمات متعددی برای تنظیم قدرت صدای ورودی و همچنین تغییر در میزان بلندی صدای ضبط شونده دارد. البته آپشنهای دیگری نیز برای نمایش مربوط به کم و زیادی صداها نیز دارد که در ویدیو زیر با برخی از آنها آشنا میشوید.

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

 

لینک مفید

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید