اکانت اکانت
لیست پکیجهای : پریمیر پرو

دوره آموزش پریمیر پرو 9 : نحوه کار با ترنزیشن های سکانسی - هندی سیملس

نحوه استفاده از نوع دیگر ترنزیشن های پریمیر پرو که موجب افزایش جذابیت و سرعت بیشتر تدوین فیلم میشوند.
1,000,000 ریال
در این دوره آموزشی پریمیر پرو با نحوه استفاده از نوع دیگر ترنزیشن ها که به ترنزیشن سکانسی هندس سیملس handy Seamless معروف هستند و موجب افزایش جذابیت و سرعت بیشتر تدوین فیلم میشوند آشنا خواهید شد. ترنزیشن سکانسی پریمیر پرو چیست؟ نوعی از ترنزیشن ها ک ...
در این دوره آموزشی پریمیر پرو با نحوه استفاده از نوع دیگر ترنزیشن ها که به ترنزیشن سکانسی ...

در این دوره آموزشی پریمیر پرو با نحوه استفاده از نوع دیگر ترنزیشن ها که به ترنزیشن سکانسی هندس سیملس handy Seamless معروف هستند و موجب افزایش جذابیت و سرعت بیشتر تدوین فیلم میشوند آشنا خواهید شد.

ترنزیشن سکانسی پریمیر پرو چیست؟

نوعی از ترنزیشن ها که ترکیب شده اند از موزیک اف ایکس، افکت های داخلی و افکت های استاندارد پریمیر پرو. با خلاقیت بالا و بدون وابستگی به افکت های نصب شونده، تدوینگر براحتی گرفتن و کشیدن آن در سکانس اصلی خود، ساعت ها زمان را صرفه جویی خواهد نمود. این ترنزیشن ها دارای اسامی دیگری مانند هَندی و کَندی نیز میباشند که امروزه تنوع آنها رو به افزایش است.

چرا این پکیج آموزش را باید دید؟

یکی از دلایل مهم، یادگیری در استفاده از آنها میباشد. استفاده از ترنزیشن های داخلی خود پریمیر پرو به سادگی قراردادن ترنزیشن روی کات و لبه های کلیپها میباشد اما ترنزیشن های سکانسی دارای چند نکته بیشتر هستند. مقداری تغییر لازم دارند و همچنین چند مشکل که حین استفاده از آنها رخ میدهد توضیح داده شده است. 

روز به روز به تعداد این ترنزیشن ها در سطح اینترنت افزوده میشود و تدوینگران پریمیر پرو نباید آن را نادیده بگیرند چون ممکن است همان ترنزیشنی کهه دنبالش هستند در این مجموعه پیدا شود.

یکی از مزیت های یادگیری استفاده از این نوع ترنزیشن ها، عدم نیاز به نصب پلاگین و آپدیت نمودن آن و امکان کارکردن با نسخه های جدید پریمیر پرو میباشد. البته نصب و آپدیت نمودن پلاگین های ترنزیشن ایرادی ندارد ولی برخی افراد اینگونه تصور میکنند که با چنین ترنزیشن هایی راحت تر هستند و بلعکس، برخی دیگر شیفته ترنزیشن های نصبی هستند.

چه چیزهایی همراه این پکیج است؟

دو مجموعه ترنزیشن سکانسی که تعداد آنها بیش از 2500 ترنزیشن میباشد وجود دارد. درون آنها دسته بندی های منظمی انجام شده. تمام ترنزیشن ها و جهت حرکتشان نامگذاری شده تا در زمان اجرا، سرعت تدوین بیشتر شود. درون ترنزیشن ها موزیک اف ایکس برای ایجاد جذابیت لحظه اجرای تزنزیشن تنظیم شده است. از موزیک ها میتوانید جداگانه نیز استفاده کنید. امکان دیدن پیش نمایش ترنزیشن ها نیز وجود دارد.

بخش اختصاصی اینستاگرام

بجز استفاده هایی که از ترنزیشن های این پکیج در سینما، موزیک ویدیو، مستند سازی و ... میشود، دارای دو بخش اختصاصی برای اینستاگرام است. انواع ترنزیشن های دسته بندی شده برای پست های مربعی و استوری را دارد که با کشیدن آنها در سکانس اجرا میشوند.

استفاده مشترک و بدون محدودیت

ترنزیشن های این پکیج آموزشی، بر روی ویندوز و مک کار خواهد نمود. در واقع چون فایل نصبی وجود ندارد، در تمام نسخه های پریمیر پرو 2019 و جدیدتر کارآمد هستند.

هزینه ای که بابت این پکیج آموزشی پرداخت مینمایید بابت ترنزیشن ها نیست بلکه برای نکاتی است که در موردشان توضیح داده شده و موجب رفع مشکلات حین استفاده از آنها خواهد شد.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر
  • 1.1.نکات کلیدی کپی و تنظیم سکانس
  • 2.1.روش اجرای سیملزها
  • 3.1.رفع برخی مشکلات در فراخوانی
  • 4.1.روش استفاده در سکانس اصلی پروژه
  • 5.1.روش اجرای ترنزیشن های کَندی
متاسفیم !

در حال حاضر نظری جهت نمایش موجود نمی باشد.

بازخورد و نتایج خود از دوره را بنویسید.

ایمیل شما نمایش داده نمیشود
موضوعات ترنزیشن

دوره های مرتبط

دوره ببین، تمرین کن، مسلط شو
Loading...