شاید برای اموزش پریمیر premiere در اینترنت و پیج ها موضوعاتی دیده باشید اما در این سایت اموزش پریمیر به روشی منحصربفرد و صفر تا صد و حرفه ای توضیح داده خواهد شد.

در عنوان این صفحه نوشتم اموزش پریمیر premiere, یادتون باشه ما کلا 3 نوع پریمیر داریم :

  1. پریمیر پرو premiere pro
  2. پریمیر المنت premiere element
  3. پریمیر راش premiere rush

نرم افزار مورد نظر من شماره 1 هست یعنی پریمیر پرو که به دلایلی در این صفحه بهش پریمیر premiere میگم.

چرا پریمیر پرو را انتخاب کنیم؟

این سوال مهمی است که هر تدوینگر بهتر است قبل از شروع اموزش و یادگرفتن پریمیر از خود بپرسد. نرم افزارهای هم رده این برنامه زیاد هستند که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. پیشنهاد میکنم مقاله زیر را حتما مشاهده کنید :

بهترین نرم افزار حرفه ای ویرایش ویدیو کلیپ و مونتاژ فیلم

حالا اگر نرم افزار پریمیر premiere را انتخاب کردین، شروع میکنیم به آموزش این برنامه قدرتمند و کاملا حرفه ای. چرا بهش میگم حرفه ای؟ چون از عهده ویرایش و ساخت هر نوع ویدیو کلیپ و فیلم سینمایی بر میاد. البته یادتون نره که در کنارش باید کم کم نرم افزارهایی مثل افتر افکتس، فتوشاپ، سینما فوردی هم یاد بگیرید ولی خب تا اون زمان در خود پریمیر premiere نکات، ترفند و تکنیک های زیادی وجود داره که از صفر باهاشون آشنا خواهید شد.

برای یادگیری و اموزش پریمیر premiere از کجا شروع کنیم؟ (مهم)

اشتباهی که من مرتکب شدم رو شما نشید. شروع کردم از یوتیوب و پیج ها به صورت رایگان ویدیوها رو میدیدم و تمرین میکردم. در این حین با مشکلاتی زیادی روبرو میشدم. دوباره جستجو میکردم تا راهی پیدا کنم. برای برخی مشکلات پریمیر premiere راهی پیدا میشد و برای برخی نمیشد پس از خیر برخی نبازها و تکنیک ها میگذشتم. میرفتم دایرکت پیج های اینستاگرام یا مستقیم در کانالهای یوتیوب به صاحب کانال پیام میدادم، برخی جواب میدادن و برخی کلا جواب نمیدادن. جالب اینجا بود که اغلب افرادی که جواب میدادن راه حل هاشونو بلد بدم و نتیجه ای نمی گرفتم. دوباره میرفتم پیج های دیگه. یه چیزی که نظرم رو جلب خودش کرد این بود که اموزش پریمیر premiere هایی که این کانالها و پیج ها میزاشتن، شبیه به هم بودن یعنی میشه گفت کپی همدیگه بودن، فقط توسط افراد مختلف گذاشته شده بودن. مشکل دیگه این بود که هیچکدوم ریشه اموزش پریمیر premiere نبودن. یعنی شروع درستی نداشتن. یک مسیر رو درست طی نمیکردن. بعد از مدتی فهمیدم که اینها هدفشون افزایش بازدید و جذب فالوور بوده.

پس از مدتها که به تسلط رسیدم که البته از خود شرکت ادوبی آموزش دیدم، در دوره های آموزشی ادوبی پریمیر شرکت کردم، تصمیم گرفتم بهترین روش برای هر شخصی که میخواد اموزش پریمیر premiere ببینه و اون رو یاد بگیره رو اینجا اموزش بدم. پس در این سایت قرار نرم افزار پریمیر رو به نحوی اموزش ببینی که اکثر جاهای دیگه این قابلیت رو ندارن. هدف اموزش پریمیر premiere در این سایت، تبلیغات و جذب فالوور اینستاگرامی یا یوتیوبی نیست بلکه میخوایم راه یادگیری رو برای شما هموار کرده و همونطور که خودمون یاد گرفتیم به شما پریمیر رو یاد بدیم.

نحوه دانلود نرم افزار پریمیر premiere

برای اینکه این نرم افزار بر روی سیستم شما نصب بشه، اول باید دانلودش کنید. برای اینکار دو راه دارید :

  1. نسخه اصلی و اوریجینال پریمیر premiere رو خریداری کنید. فروش لایسنس اصلی محصولات ادوبی
  2. به صورت رایگان از سایت مانی کانتنت manicontent.com دانلودش کنید. صفحه مستقیم دانلود رایگان نرم افزار پریمیر 

اموزش دانلود نرم افزار پریمیر premiere بصورت رایگان و پولی