پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

آموزش اصلاح/تنظیم رنگ پوست با پریمیر پرو - تنظیم دقیق

اصلاح یا تنظیم رنگ پوست در پریمیر پرو یعنی رنگ پوست سوژه دقیقا به رنگی که بوده برسه و عین اصلی بشه. برای اینکار ویدیو رو در تایم لاین بزارید ، پنجره لومتری کالر رو باز کنید ، روی کلیپ یه کلیک بزنید ، وکتور اسکوپ YUV رو فعال کنید ، حالا با تنظیم Temprature کاری کنید که ابر سفید در وکتور روی خط مورب سمت چپ قرار بگیره. حالا رنگ پوست کاملا دقیق میشه.

نکته فنی
اگر در پریمیر پرو تازه کار هستید و یا مراحل قبلی نحوه اصلاح رنگ را ندیده اید و یا با این مرحله آشنایی کافی ندارید شاید بهتر باشد چند دقیقه ای از وقت خود را برای یادگیری آن بگذارید چون بسیاری از موضوعات در اصلاح رنگ به همدیگر وابسته اند این آموزش اصلاح و تنظیم رنگ پوست در ویدیو با پریمیر پرو از صفر نیست. برای آشنایی با مراحل قبلی روی این لینک بزنید.

موضوعات مهم قبل از شروع اصلاح رنگ پوست با پریمیر پرو

قبل از مشاهده ویدیو آموزشی زیر ، میخواهم چند نکته را به شما توضیح دهم.

  • از اعتماد به چشمان خود در اصلاح رنگ اجتناب کنید
  • از ابزار های نظارتی اصلاح رنگ استفاده کنید
  • مواظب نور ویدیو باشید
  • قبل از تنظیم رنگ پوست ، رنگ کلی ویدیو را اصلاح کنید

روش اول : اصلاح رنگ پوست در ویدیو با پریمیر پرو - روش MASK در OPACITY ویدیو

در این روش باید بخشی از پوست صورت یا اجزای اصلی بدن سوژه که در ویدیو بیشتر دیده میشود را ماسک MASK کنیم تا ابزار نظارتی بتواند دقیقا همان قسمت را بررسی و نتیجه را به ما نشان دهد.

پس از ماسک نمودن ، به منوی WINDOW رفته و پنجره LUMETRI SCOPES را فعال کنید تا ابزارهای نظارتی ظاهر شوند. حالا در قسمت ابزار نظارتی راست کلیک و گزینه .... که اسکوپ نظارتی مختص به تنظیم رنگ پوست را فعال میکند انتخاب نموده و سایر اسکوپ ها را غیرفعال کنید.

 

این تنها یک روش بود و البته که روش های دیگری نیز وجود دارد.

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید