ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -
مشاهده دوره‌ها
Loading...
دوره‌ها

3 روش اموزش سانسور با پریمیر پرو

انواع سانسور با پریمیرپرو : شطرنجی/پوششی/بلور/زوم/کراپ/برش

سانسور در پریمیرپرو یعنی پوشاندن بخشی از تصویر، بلور یا شطرنجی نمودن، حذف تصویر، شبیه سازی لباس نامناسب به مناسب بصورت دیجیتالی، حذف کلمات نامناسب. تمام این روشها در پریمیرپرو قابل انجامه برخی ساده ولی بعضی پیچیده.

خلاصه
چند ویدیو آموزشی برای سانسورکردن ویدیو و فیلم در پریمیرپرو براتون آماده کردیم. بجز اون شما رو با انواع تکنیکهای دیگه ای که برای صدا و سیما و سایت های دانلود فیلم اهمیت دارن هم آشنا میکنیم و یک دوره کامل هم که تمام تکنیکهای سانسورکردن رو در پریمیر پرو بهتون یاد میده معرفی میکنیم تا همه قواعدش رو بلد باشید تا بتونید جذب تیم ها و سایت های دانلود فیلم بشید و بعنوان یک تدوینگر سانسور کننده باهاشون همکاری و کسب درآمد کنید.

سانسور شماره1 در پریمیرپرو : شطرنجی

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1 و یک کپی ازش در Track 2 حالا صورت سوژه رو با ماسک در Track 2 انتخاب کنید و افکت Mosaic رو بهش بدین و مقدار بلور رو زیاد کنید. حالا صورت، سانسور شده و به شکل شطرنجی درمیاد. برای دنبال کردن صورت از Tracking در ماسک کمک بگیرید. ویدیو آموزشی زیر روش اینکارو کامل توضیح میده :

مدت زمان ویدیو : 3دقیقه

 

سانسور شماره2 در پریمیرپرو : بلور Blur

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1 و یک کپی ازش در Track 2 حالا صورت سوژه رو با ماسک در Track 2 انتخاب کنید و افکت Gaussion blur رو بهش بدین و مقدار بلور رو زیاد کنید. حالا صورت، سانسور شده و به شکل شطرنجی درمیاد. برای دنبال کردن صورت از Tracking در ماسک کمک بگیرید. ویدیو آموزشی زیر روش اینکارو کامل توضیح میده :

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

 

درباره ویدیوافکت Gaussian blur

نرم افزار پریمیرپرو دارای بیش از 100 ویدیوافکت داخلی است که بهمراه نصب برنامه وجود دارند که یکی از پرکاربردترین آنها Gaussion blur است. این ویدیوافکت وظیفه ایجاد بلور/بلر/مات‌کردن ویدیو یا کلیپ را بعهده دارد اما همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردین وقتی با دستورات و قابلیت های دیگه ترکیب بشه باعث خلق تکنیک میشه. البته از این ویدیوافکت در کارهای زیاد دیگه ای هم استفاده میشه. پیشنهاد میکنم تمام ویدیوافکت های پریمیرپرو را خوب یاد بگیرید تا به مراحل حرفه‌ای تر برسید.

2 راز آموزش افکت بلور Gaussion blur پریمیر پرو - ه
در این صفحه با چندین آموزش و تکنیک با یکی از بهترین افکتهای پریمیرپرو بنام Gaussion blur آشنا میشید و یاد میگیرید چطور ازش استفاده کنید. اگه داری
بیشتر بدانید
2 راز آموزش افکت بلور Gaussion blur پریمیر پرو - هدیه

سانسور شماره3 در پریمیرپرو : زوم Zoom/Position

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1. حالا برید نمایی که قراره سانسور کنید. همزمان با ورود به فریمی که باید سانسور بشه ، توسط Scale تصویر رو با یک انیمیشن به مقداری که سانسور خوب انجام بشه زوم کنید و وقتیکه محدوده سانسور تمام شد با یک انیمیشن زوم رو به عقب ببرید. مقدار زوم شدن تصویر بستگی به وضعیت ویدیو بستگی داره میتونید خیلی زوم کنید اما خب یکی از بدی های این روش ، پایین اومدن کیفیت در زمان انجام سانسور هست.

مدت زمان ویدیو : 1دقیقه

 

31 برای یادگیری منظم ، شماره ها را در مجموعه پریمیر پرو دنبال کنید.
دوره آموزش پریمیر پرو - تکنیکهای حرفه‌ای سانسور فیلم - سانسورچی
مجموعه : پریمیر پرو
دوره آموزش پریمیر پرو - تکنیکهای حرفه‌ای سانسور فیلم - سانسو
با یادگیری روشهای 100% تضمینی و دقیق انواع صحنه های سانسوری در پریمیرپرو میتونید با تیمها و سایتهای دانلود فیلم همکاری داشته و درآ ...
01 ساعت و 41 دقیقه
25%17,000,000 ریال
12,750,000 ریال
ثانیه -
دقیقه -
ساعت -
روز -

سایر سانسورها در پریمیرپرو

انتخاب روش سانسور در پریمیرپرو بستگی به حالت محدوده‌ای دارد که قرار است سانسور شود. با انواع تکنیک ها و روشهای سانسور در زیر آشنا شوید:

  • سانسور کراپ
  • سانسور برش ویدیو
  • سانسور جایگزین‌کردن تصویر جدید
  • سانسور پوششی
  • قراردادن اشیاء
  • سانسور کلمات ناهنجار در گویش
  • سانسور پلاک و لوگو
  • حذف اشیا و افراد در ویدیوهای خاص

مطالب مرتبط

دیدگاه ها

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.

چه آموزشی میخوای؟

اگه دوره هامونو دیدی و دوره ای مرتبط و خاص لازم داری بهمون بگو.

طراحی سایت رو بما بسپار

با یک دهه تجربه و راه اندازی سایتها و فروشگاه های اینترنتی فراوان.