پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

روشهای گرد‌کردن/خم دور ویدیو در پریمیرپرو - گوشه‌/حاشیه/لبه

در پنجره Essential graphics در تب Edit یک ویدیو وارد کنید. یک لایه جدید از نوع Rectangle درست کرده بزارید بالای سر ویدیو و گوشه هاش رو گرد یا خم کنید، تنظیم داره. حالا تیک گزینه Mask with shape رو بزنید تا گوشه هاش خم/گرد بشه. اینکارو میتونید با عکس هم انجام بدین. این فقط یک روش بود و روشهای دیگه هم اینجا یاد بگیرید.

1. آموزش گرد‌کردن گوشه‌/حاشیه/لبه/خم ویدیو در پریمیرپرو با Essential graphics

یکی از بهترین و ساده ترین روشهای ایجاد خم در لبه های ویدیو با پریمیرپرو استفاده از پنجره Essential graphic هست چون نتیجه کار رو میشه به یک موگرت تبدیل کرد و روند انجام تدوین برای چنین کاری رو سریعتر انجام داد و این یک مزیته. کافیه ویدیو رو در این پنجره بیارید یک مسطیل بزارید بالای سرش و لبه اونرو خم کنید و مستطیل رو ماسک کنید روی ویدیو پایینش و تمام. ویدیو آموزشی زیر بصورت کامل اینکار رو توضیح میده.

مدت زمان ویدیو : 2دقیقه

لینک مفید

 

2. آموزش گرد‌کردن گوشه‌/حاشیه/لبه/خم ویدیو در پریمیرپرو با Mask و Expansion

در این روش فقط از قسمت Mask در پنجره Effect control و بخش Opacity استفاده میکنیم. مقدار Expansion را روی 200 بگذارید تا گوشه ها خم/گرد شوند. با کلیک چپ موس 2 نقطه سمت راست را با نگه داشتن کلید Shift روی کیبورد به ابتدای راست ببرید و برای چپ هم همینکار را انجام دهید. اگر لبه های ویدیو یا عکس فید یا محو هستند میتوانید در تنظیمات ماسک گزینه Feather را روی 0 بگذارید تا کاملا شفاف شود.

مدت زمان ویدیو : 2دقیقه

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید