پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

روشهای حذف فلیکر و حذف پرپر با پریمیر پرو - Flicker

برای حذف فلیکر یا حذف پرپر شدن ویدیو در پریمیر پرو از کلیپ در 3 تا ترک بالای سر هم قرار بدین. دومی رو 1 فریم ببرید جلو و Opacity رو بزارید 60 و سومی رو نسبت به دومی 1 فریم جلو ببرید و Opacity رو بزارید 30 فلیکر 100% از بین میره. روشهای دیگه هم نوشتم.

پرپر شدن و فلیکر در ویدیو یعنی خطوط سیاه ناخواسته ای که به دلیل مشکلات نور در زمان فیلمبرداری در ویدیو بوجود می آیند و باعث افت کیفیت ویدیو میشوند. برای رفع آنها هم میتوانیم از افکت ها و تکنیک های داخلی و هم با نصب پلاگین ها در پریمیر پرو بصورت کامل انجام دهیم که در این صفحه به شما آموزش میدهیم.

روش شماره 1 : آموزش حذف فلیکر و پرپر با پریمیر پرو - تکنیک Opacity

در ویدیو زیر یاد میگیرید که بدون هرگونه پلاگین و فقط با بخش Opacity کلیپ ها چطور میشه فلیکر یا پرپر شدن ویدیوها رو در پریمیر پرو برطرف کرد. برای انجامش باید از ویدیو 2 تا کپی بگیرید در ترک 2 و 3 بزارید. Opacity ترک 2 رو بزارید 60 و ترک 3 رو بزارید 30. حالا کلیپ ترک 2 رو یک فریم به راست ببرید و کلیپ ترک 3 رو 2 فریم ببرید به راست. تمام شد. به همین راحتی 100% فلیکر رو برطرف کردین و کیفیت ویدیو رو بالاتر بردید.

 

روش شماره 2 : آموزش حذف فلیکر و پرپر با پریمیر پرو - پلاگین Flicker free

به روش دوم آموزش حذف کامل پرپر شدن ویدیو در پریمیر پرو میرسیم. در این روش از پلاگین Flicker Free میرسیم. بعد از ویدیو لینک های دانلود پلاگین رو برای ویندوز و مک در پریمیر پرو میزارم تا بتونید مثل من این مشکل رو برطرف کنید. بعد از نصب پلاگین و قرار دادن افکت بر روی کلیپ ، کافیه که از تنظیماتش گزینه Method رو بزارید روی چیزی که با ویدیو شما مطابقت داره. در یکی از ویدیوها روی Slow motion گذاشتم و در 2 تا ویدیو بعدی روی همون Rolling گذاشتم. در هر دو حالت عالی کار کرد و فلیکر به صورت کامل حذف شد. ویدیو زیر رو نگاه کنید.

zipدانلود پلاگین برای مک - نسخه 2.2.3

zipدانلود پلاگین برای ویندوز - نسخه 2.2.4

 

روش شماره 3 : آموزش حذف فلیکر و پرپر با پریمیر پرو - پلاگین Boris continuum

در روش سوم با یک پلاگین خیلی حرفه ای و مطرح بنام بوریس کانتینیوم یا BCC اقدام به حذف 100% فلیکر یا پرپر شدن تصویر ویدیو میکنیم. کافیه افکتی که در ویدیو آموزشی زیر توضیح دادم رو روی کلیپ بزارید و آپشن RGB رو فعال کنید. میبینید که این مشکل بصورت کامل برطرف میشه. یکی از مزیت های استفاده از پلاگین BCC برای داشتن بیشتر از 200 ویدیو افکت و ترنزیشن است که توانایی یک تدوینگر رو در پریمیر پرو خیلی بالاتر میبره. پیشنهاد میکنم حتما کامل یادش بگیرید.

 

لینک مفید

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید