پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

پریست پریمیر پرو چیست : دانلود - ساختن - بکاپ

در این صفحه دانلود پریست پریمیر پرو براتون گذاشتم ، هم یاد میگیرید چطور پریست در پریمیر پرو بسازید ، چطور پریست های پریمیر پرو را به سیستم دیگه ای منتقل کنید ، چگونه با پریست ها افکت های جدید بسازید. هر چیزی که باید در موردش بدونید اینجاست.

پریست آماده پریمیر پرو چیست؟

پریست پریمیر پرو یک فایل است که درون خود تنظیمات یک یا چند ویدیو افکت از خود پریمیر پرو یا پلاگین هایی که نصب کرده ایم را نگهداری میکند و موجب میشود که مجدد برای انجام تکنیک و افکت ها وقت تلف نکنیم و همان پریست را فقط روی ویدیو یا ادجاست بکشیم و سرعت تدوین را خیلی بالاتر ببریم. اکنون نکات فراوانی را در موردش به شما توضیح میدهم.

نحوه ساختن پریست پریمیر پرو - سفارشی و اختصاصی

برای ساختن پریست در پریمیر پرو ابتدا افکت یا افکت هایی را که میخواهید به ویدیو بدهید تنظیمات را هم انجام دهید نام افکت ها را در پنجره Effect control انتخاب کرده و راست کلیک کنید گزینه Save preset برای شما آنرا ذخیره میکند. این فایل را میتوانید در کامپیوتر خود نگهداری کرده یا به دیگران بدهید که همان پریست آماده میشود. درون خود تمام افکت ها و پریست ها را نگهداری میکند. 

ویدیو آموزشی نحوه ساختن پریست معمولی و ترکیبی را به شما توضیح میدهد و البته پرسش و پاسخ هایی را نیز به شما خواهد داد.

 

دانلود پریست آماده برای پریمیر پرو

منابع رایگان مختلفی برای دانلود کردن پریست های آماده این نرم افزار وجود دارد. برخی تیم های خارجی نیز اقدام به فروش پریست های پولی نیز کرده اند. بر اساس نیاز خود میتوانید هر کدام را انتخاب و دانلود کنید. در زیر لیستی از سایت هایی که میتوانید پریست های آماده برای پریمیر پرو دانلود کنید را گذاشته ایم :

 این مواردی بود که خود ما قبلا از اونها استفاده میکردیم و الان دیگه نه. چون خودمون میسازیم.

آموزش ایمپورت گروهی و چند تایی پریست رنگ در پریمیر پرو

یکی از نیازهایی که اکثر تدوینگران پریمیر پرو کم کم آنرا احساس میکنند امکان ایمپورت کردن گروهی یا چندتایی پریست ها است. در ویدیو آموزشی زیر نحوه ایمپورت گروهی پریست از نوع رنگ را خواهید دید.

zipدانلود رایگان 14 عدد پریست رنگ 170 کیلوبایت

سوالات متداول در مورد پریست پریمیر پرو

نامحدود.

خیر.

بله حتما.

بله حتما. در ویدیو بالا روش اینکار توضیح داده شده.

بله. وقتی ویرایش ها رو انجام دادین دوباره باید ازشون یک پریست جدید بسازید.

بله. فقط اگر پلاگین خاصی نصب کرده باشید باید در پریمیر پرو بعدی هم نصب باشه تا پریست کار کنه.

موضوعات

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.
پیام ویژه دارید