پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

3 روش سانسور با پریمیرپرو : آشنایی با روشهای دیگر

سانسور در پریمیرپرو یعنی پوشاندن بخشی از تصویر، بلور یا شطرنجی نمودن، حذف تصویر، شبیه سازی لباس نامناسب به مناسب بصورت دیجیتالی، حذف کلمات نامناسب. تمام این روشها در پریمیرپرو قابل انجامه برخی ساده ولی بعضی پیچیده.

خلاصه
چند ویدیو آموزشی برای سانسورکردن ویدیو و فیلم در پریمیرپرو براتون آماده کردیم. بجز اون شما رو با انواع تکنیکهای دیگه ای که برای صدا و سیما و سایت های دانلود فیلم اهمیت دارن هم آشنا میکنیم و یک دوره کامل هم که تمام تکنیکهای سانسورکردن رو در پریمیر پرو بهتون یاد میده معرفی میکنیم تا همه قواعدش رو بلد باشید تا بتونید جذب تیم ها و سایت های دانلود فیلم بشید و بعنوان یک تدوینگر سانسور کننده باهاشون همکاری و کسب درآمد کنید.

سانسور شماره1 در پریمیرپرو : شطرنجی

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1 و یک کپی ازش در Track 2 حالا صورت سوژه رو با ماسک در Track 2 انتخاب کنید و افکت Mosaic رو بهش بدین و مقدار بلور رو زیاد کنید. حالا صورت، سانسور شده و به شکل شطرنجی درمیاد. برای دنبال کردن صورت از Tracking در ماسک کمک بگیرید. ویدیو آموزشی زیر روش اینکارو کامل توضیح میده :

مدت زمان ویدیو : 3دقیقه

 

سانسور شماره2 در پریمیرپرو : بلور Blur

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1 و یک کپی ازش در Track 2 حالا صورت سوژه رو با ماسک در Track 2 انتخاب کنید و افکت Gaussion blur رو بهش بدین و مقدار بلور رو زیاد کنید. حالا صورت، سانسور شده و به شکل شطرنجی درمیاد. برای دنبال کردن صورت از Tracking در ماسک کمک بگیرید. ویدیو آموزشی زیر روش اینکارو کامل توضیح میده :

مدت زمان ویدیو : 4دقیقه

 

درباره ویدیوافکت Gaussian blur

نرم افزار پریمیرپرو دارای بیش از 100 ویدیوافکت داخلی است که بهمراه نصب برنامه وجود دارند که یکی از پرکاربردترین آنها Gaussion blur است. این ویدیوافکت وظیفه ایجاد بلور/بلر/مات‌کردن ویدیو یا کلیپ را بعهده دارد اما همانطور که در ویدیو بالا مشاهده کردین وقتی با دستورات و قابلیت های دیگه ترکیب بشه باعث خلق تکنیک میشه. البته از این ویدیوافکت در کارهای زیاد دیگه ای هم استفاده میشه. پیشنهاد میکنم تمام ویدیوافکت های پریمیرپرو را خوب یاد بگیرید تا به مراحل حرفه‌ای تر برسید.

2 آموزش افکت Gaussion blur پریمیرپرو - هدیه
در این صفحه با چندین آموزش و تکنیک با یکی از بهترین افکتهای پریمیرپرو بنام Gaussion blur آشنا میشید و یاد میگیرید چطور ازش استفاده کنید. اگه داری
بیشتر بدانید
2 آموزش افکت Gaussion blur پریمیرپرو - هدیه

سانسور شماره3 در پریمیرپرو : زوم Zoom/Position

ویدیویی که قراره با پریمیرپرو سانسور کنید رو بزارید Track 1. حالا برید نمایی که قراره سانسور کنید. همزمان با ورود به فریمی که باید سانسور بشه ، توسط Scale تصویر رو با یک انیمیشن به مقداری که سانسور خوب انجام بشه زوم کنید و وقتیکه محدوده سانسور تمام شد با یک انیمیشن زوم رو به عقب ببرید. مقدار زوم شدن تصویر بستگی به وضعیت ویدیو بستگی داره میتونید خیلی زوم کنید اما خب یکی از بدی های این روش ، پایین اومدن کیفیت در زمان انجام سانسور هست.

مدت زمان ویدیو : 1دقیقه

 

پکیج آموزش سانسور فیلم با پریمیرپرو - تمام روشها
به کمک این دوره میتونید با تیمها و سایتهای دانلود فیلم همکاری داشته باشید و درآمد خوبی کسب کنید چون پروژه ای کار میکنن و همیشه به سانسورکننده های زیاد
شماره پکیج : 31
تعداد دروس : 0
ورود به صفحه پکیج
پکیج آموزش سانسور فیلم با پریمیرپرو - تمام روشهای حرفه‌ای

سایر سانسورها در پریمیرپرو

انتخاب روش سانسور در پریمیرپرو بستگی به حالت محدوده‌ای دارد که قرار است سانسور شود. با انواع تکنیک ها و روشهای سانسور در زیر آشنا شوید:

  • سانسور کراپ
  • سانسور برش ویدیو
  • سانسور جایگزین‌کردن تصویر جدید
  • سانسور پوششی
  • قراردادن اشیاء
  • سانسور کلمات ناهنجار در گویش
  • سانسور پلاک و لوگو
  • حذف اشیا و افراد در ویدیوهای خاص

آموزشهای تخصصی پریمیرپرو

با بیش از 30 پکیج آموزشی از صفر تا خیلی فراتر تدوین را بصورت حرفه ای و تخصصی آموزش ببینید و کسب درآمد کنید.

...

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.