پکیجهای آموزشی
Loading...
مانی سافت Manisoft

3 آموزش لایتروم کلاسیک Lightroom Classic - هدیه

3تا آموزش کاربردی از رازهای نرم افزار لایتروم کلاسیک در زمینه کار با منحنی تاریک و روشن، درک کامل هیستوگرام، تکنیکهای زیبا نمودن رنگها در عکس رو بهتون آموزش دادم تا بدونید این برنامه چقدر حرفه ایه. 

1.آموزش لایتروم کلاسیک - کار با منحنی تاریک و روشن

منحنی در لایتروم همان قابلیت Curve است. این منحنی تاثیر مستقیم روی هر 3 رنگ اصلی و یا هرکدام بصورت مجزا میگذارد. میتواند مقدار هر تون رنگ را در هر بخشهایی مانند سفیدی/روشنایی/میانه/سایه/سیاهی کم و زیاد کند تا ویرایشگر عکس بتواند به رنگ و نور دلخواه خود برسد. منحنی در این برنامه کمک میکند تا درجه بندی رنگ و زیباکردن رنگها و عکس نیز اتفاق بیوفتد. 

مدت زمان ویدیو : 6دقیقه

 

2.آموزش لایتروم کلاسیک - کار با هستوگرام Histogram

هیستوگرام در نرم افزار ادوبی لایت روم یک بخش نظارتی است که به ما کمک می کند با یک نگاه متوجه شویم کدام تون درها در عکس کم هستند یا زیاد و کدام ها نیاز به ترمیم دارند. قدم اولی که در دستکاری عکس باید انجام داد مرحله ی استاندارد نمودن است ، عکس را باید به مرحله ای دید چشم برسانیم. بله ، چون تا کنون هیچ دوربن عکاسی نمی تواند آنطور که چشم ما می بیند ، نما را ذخیره کند پس نرم افزاری مانند ادوبی لایت روم اینکار را باید برای ما انجام دهد که ابزار نظارتی هیستوگرام این وظیفه را به عهده خواهد داشت.

نکته خوبی که در این هیستوگرام وجود دارد اینکه با یک نگاه نشان می دهد که کدام تون از مرز خود گذشته و نیاز به تصحیح دارد.

مدت زمان ویدیو : 41دقیقه

 

آموزش لایتروم کلاسیک - زیباکردن عکس با Gratuated

یکی از دلایلی که پیشنهاد میکنم لایتروم را یاد بگیرید همین قابلیت Gratuated هست. با این قابلیت میتونید زیبایی عکسهاتون رو چندبرابر کنید و نه فقط روی یک عکس بلکه میشه بصورت اتوماتیک روی صدها عکس انجامش داد. ویدیو زیر نحوه کار باهاش رو بهتون یاد میده.

مدت زمان ویدیو : 26دقیقه

دیدگاه خود را بنویسید

ایمیل شما نمایش داده نمیشود

خدمات اصلی مانی سافت

شاید برخی خدمات ما مناسب کسب و کار شما باشد

تولید آموزشهای کاربردی

در این سایت برای نرم افزارهای تدوین فیلم ، طراحی ، کار با وسایل عکاسی و فیلمبرداری و تولید محتوا ، دوره های جامعی تولید نموده ایم. از قسمت پکیج آموزشی بالای سایت وارد شوید.

فروش لایسنس نرم افزار اوریجینال

از برنامه های ادوبی گرفته تا فیلمورا ، فاینال کات پرو ، داوینچی و سایر برنامه های مرتبط با طراحی و ساخت ویدیو. با خیالی آسوده از خرید ، هر کدام را میخواهید برایتان تهیه میکنیم.

همکاری در تولید و تدوین ویدیو

چنانچه ویدیو یا پروژه دارید و میخواهید تدوین و ویرایش آنها را برون سپاری کنید ، تیم مانی سافت آماده همکاری میباشد. از پروژه های ساده گرفته تا جلوه های ویژه. انواع تغییرات در ویدیوها.

طراحی سایت های حرفه ای

علاوه بر تخصص در زمینه های طراحی گرافیکی و تدوین ویدیو ، طی سالیان گذشته ، سایت های حرفه ای زیادی راه اندازی کردیم. با خیال راحت میتونید از خدمات طراحی و پشتیبانی فنی ما در این زمینه استفاده کنید.